Annemle sorunumuz!!!

Öyle lanet bir şehirdeyim ki evimizde çocuk bakınca yiyeceğiz sanıyorlar. 2 yaşinda nasıldı kreş tecrübesi?

Tutari begenmiyosa esinize soyleyin bence. Anneniz esinizin bildiğini bilmesin. Biraz daha fazla koyun. Bide boyle deneyin bakalim.

Ya da annenizi karsiniza alin teklif sunun. 2 yasuna kadar sen bak sonucta soz verdin. Sonra krese veririz deyin.
Zaten hastanede çalışıyoruz hastanenin bahçesine sağlıkcılara özel kreş açılacak mayıs haziran gibi o zamana kadar çocuk da ayaklanmış olur demiştim sürenin uzun olmadığını da biliyor.

Zaten hastanede çalışıyoruz hastanenin bahçesine sağlıkcılara özel kreş açılacak mayıs haziran gibi o zamana kadar çocuk da ayaklanmış olur demiştim sürenin uzun olmadığını da biliyor.

Alin karsiniza "senin soz vermene guvendik, yerimizi yurdumuzu degistirdik. Madem sözünü tutamayacaksin o zaman bize zaman ver. Kreşe gidene kadar bak, sonra basimziin caresine bakariz" deyin.
Size zaman vermek zorunda bence

Öyle lanet bir şehirdeyim ki evimizde çocuk bakınca yiyeceğiz sanıyorlar. 2 yaşinda nasıldı kreş tecrübesi?
Öyle lanet zihniyetteki insanlara güvenip çocuk verilmez zaten, 0-6 yas insanın karakterinin şekillendiği yaş ben güvenip emanet edemezdim. Aksine niye insan çocuğunu başkasının evine versin ki neler neler duyuyoruz insanlar kendi çocuğuna acımıyor ne sapkınlıklara, ne dayaklara şahit oluyoruz. Yetişkinin cekindigi yerde çocuğu olan nasıl çekinmiyor hayret. Ne sacmaymis ordaki insanlar da.

Madem eşinizden çekiniyor bu konudan eşinizi uzaklaştırmayın şimdi ben de sinir oldum bak, aşırı kilo şeker tansiyon vs gibi bı sorunu yoksa baya sizi dolandirmis ya

Bu şekilde konuştuk dizlerim tutmuyor ne yapayım o zaman böyle bir sorunum yoktu dedi .

Bakmak istemiyodur. Benim annemde guya bana yardim edecekti, dogumdan sonra tedavi gormem gerekiyodu destek lazim oluyodu. O zamanlar evliydim tabi. Once soylenmeye basladi sonra saglam bi kavga cikarip ayagini kesti

Madem eşinizden çekiniyor bu konudan eşinizi uzaklaştırmayın şimdi ben de sinir oldum bak, aşırı kilo şeker tansiyon vs gibi bı sorunu yoksa baya sizi dolandirmis ya
Eşime ben nasıl diycem ki hadi gel para verelim diye o da demez mi madem böyle olacaktı neden baştan izin vermediler bir çözüm bulalım diye.

Y
Eşime ben nasıl diycem ki hadi gel para verelim diye o da demez mi madem böyle olacaktı neden baştan izin vermediler bir çözüm bulalım diye.
Ok yahu para ver demiceksiniz bu konuyu konuşurken hani anne neden böyle böyle yaptın derken eşiniz de mutlaka yanınızda olsun safa yatin biraz bakın bahaneler nasıl kesilicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…