Annemle babamin gizli sandigini açtım yardim

Dildo neki diye sorcaktim yorumlari okuyunca ogrendimm 20 yil once bence dildo yoktur belki yeni aldilar 50 kusur yasinda diye fantazide yapmasinlarmi?? Dokunmayin genclerin aletlerine

Bende yeni öğrendim hollanda amsterdamda her dükkanda boy boy var kendileri :)))) ayrıca 20 seneden fazladır varmış bi tanıdığımızın tanıdığı almış çok seneler önce..kadınlar kulübü bize daha neler öğreticek acaba merak içerisinde diğer olayları bekliyorumm..
Neden açıyorsun o sandığı sonuçta senin bakabileceğin birşey olsaydı zaten annen baban sandığı kilitlemezlerdi sana da gösterirlerdi bu yaptığın ayıp şimdi gözünde annen de baban da kimbilir onlar hakkında ne düşünüyorsun saat çok geç oldu kalkamiycaksin okuluna

Kizzz ben seksü bı gacı olabilirim lakin eşim son derece masum saf o saf bilemeye bilir bişey diyemiyom daha fazla
Sen 7 senede kocanıda kendine benzetmişsindir yoksa asla inanmam şimdi farkettim de burası bizim topik değilmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…