Annemin hastaligi icin

Benimdilemmam

Pain...
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
5.431
1.273
Arkadaslar burayi takip ediyorum bazi arkadaslarda beni bilir
Benim annem kalici anemi hastasi, ilikleri kan uretmiyor yani zamaninda komaya girmisti hastaaneye yatirmistik
Yine ayni degerlere donmus cok korkuyorum kardesim yok annem hayatta tek guvendigim tek tutanacak dalim
Onun icin dua okuyalim istiyorum sonucta muslumanin muslumana duasi kabul olurmus
Bana yardimci olur musun
Arkadaşlar annemin rahatsızlığı için 12000 adet Hz. Yunus duasına başladım
sizlerde bana yardım ederseniz çok sevinirim
Her hangi bir maksadı yada ricası olan bir kimse Cenabı Hakkın mutlaka kabul edeceğini vaad buyurduğuv e Hazreti Yunusun duası olan;

“Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.”
okursa dileği kabul olur diyor
İnşallah benim dileğim kabul olur
Şimdiden Allah razı olsun diyorum
Bana katılır mısınız?
Allah razı olsun çok ıyı nıyetlı arkadaslarımız sayesınde bu duayı bıtırdık şimdi bir arkadaşımın tavsiyesi ile Ya Latif esmasını araştırdım
EL-LATİF;Lutuf ve keremi bol olan,lütfeden,inayet ve ihsanı sınırsız olan.kulun istek ve ihtiyaçlarını yumuşaklıkla ve kolayca ulaştıran.En ince nasıl yapıldığı bilinmeyen işleri bilen,derinliklere ve bilinmezlere nüfuz eden.Akla hayale gelmeyen yollardan ve yerlerden kuluna nimetler ,hayırlar ve faydalar çıkaran,sürekli lütfeden.
Bu ad öylesine şerefli ve büyülü bir addır ki bu ada başkaca esmayı ilave etmeden yalnızca bu adla Allah'ı zikredenler en şiddetli çaresiz bir hastalık, keder, ıstırap, felaket içinde bulunsalar dahi Latif esmasının mucizevi tecelli ışınıyla sahil-i selamete çıkarılırlar.
-Yunus Aleyhisselamın denizden kurtarılışı gibi kurtarılırlar.
-Bu ad insanın üzerindeki ağırlığı alıp atmadan yana da çok esrarlı bir tecelliye sahiptir.

• Zor bir işle karşılaşıp,nasıl çözeceğini bilemeyenve sıkıntısı kendisini rahatsız eden kimse,temiz bir kalp ile ve iyi bir niyetle (16.641) defa bu ismi zikrederse,problemi çözer,sıkıntısı gider,duası kabul görür.
  • kaynak olarak Kuran.gen.tr ve mutluluğun şifresi sitelerinden alınmıştır
Arkadaşlar 16641 tane okumam da yardımcı olabilir misiniz?
Ebced değeri : 129 muş
"Ya Latif" olarak okunacak, esmalar okunurken özel günlerinizde de okuyabilirsiniz

Son düzenleme:
Allah yardimciniz olsun insallah tez zamanda Rabbim mucizeler yaratir Rabbim annelerimizi sagliklariyla mutluluklariyla bize bagislar insallah Amin. benim annemde rahatsiz cok zor zamanlar gecirdik seni cok iyi anliyorum ama hepsi geccek insallah hic uzulme hep dua et Rabbim bizim ve annelerimizin yardimcisi olsun bu gunleri gormedige donelim insallah ben annecine aklima geldikce dua etcem nolur sende benim annneme et.
Allaha emanet ol.

Allah yardimciniz olsun insallah tez zamanda Rabbim mucizeler yaratir Rabbim annelerimizi sagliklariyla mutluluklariyla bize bagislar insallah Amin. benim annemde rahatsiz cok zor zamanlar gecirdik seni cok iyi anliyorum ama hepsi geccek insallah hic uzulme hep dua et Rabbim bizim ve annelerimizin yardimcisi olsun bu gunleri gormedige donelim insallah ben annecine aklima geldikce dua etcem nolur sende benim annneme et.
Allaha emanet ol.
Canim cok gecmis olsun annene de
Bende seni cok iyi anliyorum
Nasil simdi annen ?

Arkadaslar Ya Şafi ismi 422 kere cekilmesi gerekiyormus hastalikta sifa icin yardimci olursaniz cok sevinirim
Amin insallah hepimiz iyi sonuclar aliriz. Ya şafi yi bende biliyorum ama regliyim okuyabilir miyim acaba? hatta az once yeni konu actim bunun icin
ben bu konularda bilgili bir arkadaşıma sormustum ve forumda da bırcok yerde arastırdım
okunabılıyor canım
gonul rahatlıgı ıle okuyabılırsın Allah kabul etsın

Arkadaslar Ya Şafi ismi 422 kere cekilmesi gerekiyormus hastalikta sifa icin yardimci olursaniz cok sevinirim

ben bu konularda bilgili bir arkadaşıma sormustum ve forumda da bırcok yerde arastırdım
okunabılıyor canım
gonul rahatlıgı ıle okuyabılırsın Allah kabul etsın

Amin insallah canim ozaman bgn okurum senin annen icinde 422 tane ya şafi cekicem Allahim hepimizin annelerini korusun sagliklarini versin anne cok zor insanin yuregi sizliyo Rabbim onlari sagliklariyla,sihatleriyle bize bagislasin.Amin.

Amin insallah canim ozaman bgn okurum senin annen icinde 422 tane ya şafi cekicem Allahim hepimizin annelerini korusun sagliklarini versin anne cok zor insanin yuregi sizliyo Rabbim onlari sagliklariyla,sihatleriyle bize bagislasin.Amin.

amin canım
bende senin annecıgın ıcın cekecegım
su hayatta baska kımımız var ki
duanı da
1 tane Fatiha ardından başla
"Allâhümme ezhibi'l-ba'se Rabbe'n-nâsi, ve'şfi en-te'ş-Şâfi, la şifâi illâ şifâüke, şifâen la yüğâdiru seka-men" diyerek bitir canım

Arkadaşlar annemin rahatsızlığı için 12000 adet Hz. Yunus duasına başladım
sizlerde bana yardım ederseniz çok sevinirim
Her hangi bir maksadı yada ricası olan bir kimse Cenabı Hakkın mutlaka kabul edeceğini vaad buyurduğuv e Hazreti Yunusun duası olan;

“Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.”
okursa dileği kabul olur diyor
İnşallah benim dileğim kabul olur
Şimdiden Allah razı olsun diyorum

X