Annemin Ameliyatı İçin 4444 Selat-ı Tecrifiye Duası

Rabbim senden razı olsunnn kuzummm.Şu dönemde gerek senın gerek Magnifiaque yüklerini hafifletiyorsak ne mutlu bize
Sizden gelecek en hayırlı habere ihtiyacımız var
Meyramın minim yavrumun Sevgii teyzemin Rabbim yardımcı olsunn.Dualarımız sizlerle

Aminnnnn inşallah Tinnoşum
O kadar iyi geliyor ki dualarınız, destekleriniz
İçim ferahlıyor
Rabbim sizden razı olsun

Canim esrosum Rabbim razi olsun kanatsiz melegim
Yarin meyram emara girecek insallah sonuclari temiz gelsin nolur

Oyy Magniimmm bugünde böyle dua edecezzz bitanemm güzel gelecekk Allahın izniylee o çok güçlü annesii çoookk
Şifa bulsun o küçük bedeni dert sıkıntı görmesinn Çiçeğimm

Oyy Magniimmm bugünde böyle dua edecezzz bitanemm güzel gelecekk Allahın izniylee o çok güçlü annesii çoookk
Şifa bulsun o küçük bedeni dert sıkıntı görmesinn Çiçeğimm
insallah tinnosum yanina gidiyorum uyurken bile aci cekiyor cok belli kaslarini sikiyor elleririyle zorluyor ama uyuyor bir yandan insallah gecer ya nadir bulunan bir bakteriymis anlamadim nerden kapti nasil oldu eriyor Kuzum

Sevgi teyzemize Meyra meleğimize Rabbim şifalar versin hayırlısı ile sağlıklarına kavuşsunlar inşallah güzel haberlerini alırız Rabbim bütün şifa bekleyen hastalara hayırlı şifalar nasip etsin kimin ne derdi varsa tez vakitte gidersin inşallah

Aminnnnnn Ferdammm çokça Aminnnn çiçeğim
Allah razı olsun, inşallah güzel haberler vermek nasip olur inşallah
Meyra kuzumuza da şifa versin Rabbim, annesine babasına bağışlasın

İnşallah sonuçları temiz gelecek mervemmmm benim çiçeğim
Dualar boşa değil
Rabbim şifa versin kuzumaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…