annemı anlamakta zorlanıyorum

• Konu Sahibi secilmemis
aman ya evlenmeden anne karışır evlendikden sonra karışır bıkıtıyo valla

• Konu Sahibi secilmemis
kocan seni oyle begeniyorsa anneni hic dert etme sanirim bunun altinda baska sebebpleri var canimya sen evlenip gitmissin artik kocandan sorumlusun anneyin karismaya hakki yok sen cocuk degilsinki annedir tabikide bu kadarida fazla benim gorusum onu kirmadan anlatirsin durumu eger onunla konusamiyorsun birsure ara ver umarim seni anlicaktir

• Konu Sahibi secilmemis

Çok güzel açıklamışsın arkadaşım
Ama çok üzüldüm yaaa
Üslubu çok kırıcı bu gerçek
senağlamasenağlamasenağlama çok üzüldüm sende kafana takıyorsun ister istemez çünkü dediğim gibi istemiyor belki ama seni kırıyor...
Tek söyleyebileceğim eşine yansıtmaşutarafagitti

• Konu Sahibi secilmemis
sen annene git ama onun dediklerine aldiris etme dinle onu ama söylediklerini üzerine alma....
zannedersem annen seni hep bir kücük cocuk gibi görüyor.....onun icin sen büyümedin herhalde bu bir rahatsizlik olabilir.....

• Konu Sahibi secilmemis
arkadaşım açtığın konular hep derdim var
yardım edin vs...
mutsuzsunuz
bi yardım alın
Allah yardımcınız olsun

• Konu Sahibi secilmemis

sen artık evli bi bayansın annenin sana karışmaya hakkı yok diye düşünüyorum...
bende evlendiğimde 48 kiloydum şimdi 63 kiloyum ,annemde der bazen artık kilo alma tombiş olmuşsun diye,ama asla müdahale edipte beni sık bogaz etmez...bundan rahatsızık duydugunu annene açık açık söylemelisin...

• Konu Sahibi secilmemis
bir çok anne çocuğunun iyiliğini ister fakat bu biraz iyilikten çok şekilcilik....
annen senin kusursuz biri olmanı istiyor saçınla başınla görünüşünle kıyafetinle vs ama hangi insan 4/4 lüktür ki?
Kaldı ki eşin ve sen bu durumdan rahatsız olmuyorsan neden bu kadar baskı yapıyor sana...
Bi anne kızının şekli şemalinden utanmamalı... Bi anne evladına ister gel ister gelme dememeli...Yani bunları yapamaz ki.. kusursuz olmanın yanı sıra başka bir sorun var gibime geliyor...
Yani ne kadar konuşulmuyor desende sonuna kadar konuşmayı denemelisin..

• Konu Sahibi secilmemis
Anneniz gençlik hayallerini sizde gerçekleştirmeye çalışıyor herhalde.
Annem bana böyle davranacak olsa senin tarzın da benim hoşuma gitmiyor ama saygı gösteriyorum derdim. Annenizin her isteğine boyun eğerek biraz da siz ona bu yetkiyi vermişsiniz.

• Konu Sahibi secilmemis

katiliyorum arkadasim fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…