annemı anlamakta zorlanıyorum

aman ya evlenmeden anne karışır evlendikden sonra karışır bıkıtıyo valla

kocan seni oyle begeniyorsa anneni hic dert etme sanirim bunun altinda baska sebebpleri var canimya sen evlenip gitmissin artik kocandan sorumlusun anneyin karismaya hakki yok sen cocuk degilsinki annedir tabikide bu kadarida fazla benim gorusum onu kirmadan anlatirsin durumu eger onunla konusamiyorsun birsure ara ver umarim seni anlicaktir

Gercekten annenin sana bukadar cok karismasi ilginc
hele senin bide üstüne üstelik, sana bukadar karismasina izin vermen dahada bi ilginc
evet benim annemdir basimin tacidir, of denilmemesi gerekir ama
banada bazi seylerde karisamaz,
punk gibi giyinmiyosun,sokak cocugu gibi veya daha baska seyler gibi giyinmiyosan,
o senin tarzin
istedigimi giyerim.
ayrica 60 kilo ne ki
Ay keske 60 kilo olsam kiz :)

Çok güzel açıklamışsın arkadaşım
Ama çok üzüldüm yaaa
Üslubu çok kırıcı bu gerçek
senağlamasenağlamasenağlama çok üzüldüm sende kafana takıyorsun ister istemez çünkü dediğim gibi istemiyor belki ama seni kırıyor...
Tek söyleyebileceğim eşine yansıtmaşutarafagitti

sen annene git ama onun dediklerine aldiris etme dinle onu ama söylediklerini üzerine alma....
zannedersem annen seni hep bir kücük cocuk gibi görüyor.....onun icin sen büyümedin herhalde bu bir rahatsizlik olabilir.....

arkadaşım açtığın konular hep derdim var
yardım edin vs...
mutsuzsunuz
bi yardım alın
Allah yardımcınız olsun

merhaba kızlar sızın bı konuda yardımınıza ıhtıyacım war 1 sene oldu evlenelı ve evlendıgımde 48 kılo ıdım suan 60 kıloyum ve annem hersyıme karısıyo kocam benden cok memnun belkı ılerıde sorun eder ama benım uzerımde annemden gelen bı baskı war ne bu halın yanıma yakıstırmıyorum senı cok kılolusun falan her gıttıgımde yanına ne gıydın eve ne aldınız sacımı nasıl yaptırdım ben hayatım boyunce ona ezık yasadım kendı bı zevkım olmadı annem gıdıp aldı kıyafet annem karar werdı benım adıma ama artık sıkıldım ona guzel gıyınıp sısman olma senden ıyısı yok hıc sormamıstır bana evlılıgın nasıl gıdıyo sadecek kocamı kucuksemek ıcın bıseyler der bugun de yanına gıttım kac zamandr bıset demıyodu dıyokı senın yerınde olsam bu halde gezmem sokaga bıle cıkmam okadar yıprattı hep baskalarınla kıyasladı benı evıme gelmez ben gıderım sozde cok dusunur benı sırf bunları benım ııcn ıstıyomus ne yapmam lazım kızlar akıl verın mutsuzum ve bu da kocama yansıyo:1no2:

sen artık evli bi bayansın annenin sana karışmaya hakkı yok diye düşünüyorum...
bende evlendiğimde 48 kiloydum şimdi 63 kiloyum ,annemde der bazen artık kilo alma tombiş olmuşsun diye,ama asla müdahale edipte beni sık bogaz etmez...bundan rahatsızık duydugunu annene açık açık söylemelisin...

bir çok anne çocuğunun iyiliğini ister fakat bu biraz iyilikten çok şekilcilik....
annen senin kusursuz biri olmanı istiyor saçınla başınla görünüşünle kıyafetinle vs ama hangi insan 4/4 lüktür ki?
Kaldı ki eşin ve sen bu durumdan rahatsız olmuyorsan neden bu kadar baskı yapıyor sana...
Bi anne kızının şekli şemalinden utanmamalı... Bi anne evladına ister gel ister gelme dememeli...Yani bunları yapamaz ki.. kusursuz olmanın yanı sıra başka bir sorun var gibime geliyor...
Yani ne kadar konuşulmuyor desende sonuna kadar konuşmayı denemelisin..

Anneniz gençlik hayallerini sizde gerçekleştirmeye çalışıyor herhalde.
Annem bana böyle davranacak olsa senin tarzın da benim hoşuma gitmiyor ama saygı gösteriyorum derdim. Annenizin her isteğine boyun eğerek biraz da siz ona bu yetkiyi vermişsiniz.

Anneniz gençlik hayallerini sizde gerçekleştirmeye çalışıyor herhalde.
Annem bana böyle davranacak olsa senin tarzın da benim hoşuma gitmiyor ama saygı gösteriyorum derdim. Annenizin her isteğine boyun eğerek biraz da siz ona bu yetkiyi vermişsiniz.

katiliyorum arkadasim fisfisfis

X