anneme sölesem mi çok korkuyorum yardım edin lütfen - kızlık zarı.

annenle paylaş derim bende....
o seni götürsün doktora...
eğer anlattığın gibiyse bozulduğunu sanmıyorum o ayrı tabi....

merhaba şimdi kısaca şöyle anlatayım benim genital bölgemde mantara bağlı olarak bi kaşıntım vardı.ben bu kaşıntıyı içindede hissettim ve kaşırken birden parmağım içine girdi.aniden kesik kesik iki gün boyunca kanamam oldu şimdi bekaretim bozuldumu bilmiyorum muayene olmadım ama bozulduysa nasıl diktireceğim o kadar parada bende mümkün değil anneme sölesemmi bana yardım etse mi bilmiyorum...çekiniyorum...

canım hiç korkma ben yaklaşık olarak 5 yıl boyunca anne çocuk sağlığı eğitimi aldım kızlık zarı vajen ağzına yakın olsa da bir iki parmakla yırtılacak birşey değil hissetmediysen birşey korkma kaşırken iç duvarı yırtmışsındır ve psikolojik olarakta kafaya taktıysan kanama çok normal ben rüyamda hamile kaldığımı gördüğümde nasıl bir psikoloji ise regl olmadım haftalarca ve karnımda büyüme oldu hormonlarımdan korkuyorum :KK70: korkulacak birşey yok annene söyle ama yinede dediğim gibi bi tahriş sözkonusu ise enfekte olmadan önlemini alın

sıcagı socagına annenle paylaşıp bi doktora görünmelisin aksiş takdirde yapmadıgın seyin suçlulugunu yasarsın senin gibi bi sıkıntı yasayan arkadasım vardı oda gitti dokrtora bişey olmamıştı çok uzatmadan anneni al yanına doktora git derim

canım hiç korkma ben yaklaşık olarak 5 yıl boyunca anne çocuk sağlığı eğitimi aldım kızlık zarı vajen ağzına yakın olsa da bir iki parmakla yırtılacak birşey değil hissetmediysen birşey korkma kaşırken iç duvarı yırtmışsındır ve psikolojik olarakta kafaya taktıysan kanama çok normal ben rüyamda hamile kaldığımı gördüğümde nasıl bir psikoloji ise regl olmadım haftalarca ve karnımda büyüme oldu hormonlarımdan korkuyorum :KK70: korkulacak birşey yok annene söyle ama yinede dediğim gibi bi tahriş sözkonusu ise enfekte olmadan önlemini alın

canım madem bu işin eqtimini almışsın bende sana bununla ilqili soru sorabilirim kızlık zarında çentik kanamaya engel bişey midir?
bide eğer yumurtalıkta kist varsa ilk ilşkisinde sıkıntı yaşar mı?

canım madem bu işin eqtimini almışsın bende sana bununla ilqili soru sorabilirim kızlık zarında çentik kanamaya engel bişey midir?
bide eğer yumurtalıkta kist varsa ilk ilşkisinde sıkıntı yaşar mı?

canım yumurtalıkta kistin olması ilişki sırasında sıkıntı yaşatmaz sana. ayrıca kızlık zarında çentik kanamaya engel değildir. bizde bilinmeyen bir gerçek var aslında. kızlık zarı çeşit çeşit ve kimisi esnekliğinden ötürü kanama olmuyor ya da çok fazla kanama görünüyor. çentik olması kanamaya engel değildir hymen damar yönünden zengin bir zardır ve muhtemelen ilişki sırasında kanama az da olsa görünecektir.

Parmakla bozabileceğin birşey değil kızlık zarı.. Bir jinekologtan randevu al ve git muayeneni ol.. Annenle de paylaş bu durumu.Madem kaşırken oldu korkacak birşey yok sanıyorum.. Belki yüzeysel bir kanama oldu tahrişe bağlı..

canım mastürbasyon yaparken bile kendi kendine kızlık zarını bozmak çok zor bende de genital mantar vardı bende de kaşıntı oluyordu ama o derece iç bölgeleri kaşıma ihtiyacı olmamıştı nasıl soktun parmağını öyle oralara kadar ama dürüst olduğunu kabul ediyorum ben ama annen kabul eder mi bu muallak anneni en iyi sen tanıyorsun senden şüphelenir mi ? eğer sana güvenebilirse anlat ona da bunu ama senden şüphe duyabilirse daha da dallanıp budaklanabilir bu iş onun için önce muayne ol sora da kızlığın bozulmuşsa diktirebilmek için para biriktir ve kimseye söylemeden hallet sora da kaşırken dikkat et artık oranı.

aynı dert bendede var kaşıntı sebebıyle aynısı banada olmuştu ama ergenlige girmeden önce bi acı hissetmemiştim korkuyorum sizce bozulmuşmudur kızlığım :/

Aynurcum neden korkuyorsun sonuçta o senin annen gerçekleri anlatki ileride yaşacağın problemlerin önlemini baştan alırsın.
Tek başına karar alma derim, hergün ölmektense tek bir gün ölürsün.Sonuçta olan oldu...

merhaba şimdi kısaca şöyle anlatayım benim genital bölgemde mantara bağlı olarak bi kaşıntım vardı.ben bu kaşıntıyı içindede hissettim ve kaşırken birden parmağım içine girdi.aniden kesik kesik iki gün boyunca kanamam oldu şimdi bekaretim bozuldumu bilmiyorum muayene olmadım ama bozulduysa nasıl diktireceğim o kadar parada bende mümkün değil anneme sölesemmi bana yardım etse mi bilmiyorum...çekiniyorum...

tatlım önemlı bır konu eger annen anlayıslıysa hanı sneın bırsey yaacagından suphelenmeyecek bırıyse soyle.. ama annen senden suphelenebılırse soylemeden doktora gıt baktır...

ha diyelim gitti ne farkeder zara bakcak insan mümkünse bi uzaklaşsın etmi beyinmi önemli onu kavraması lazım.fazla takmamalısın.çok takanlar kanser oluyor zarsız olmak kanser olmaktan iyidir..ki kendini bilen kişi kaygılanmamalı

Ole kasirken parmak gurmesiyle olcK is degil o bu bir
Ikincusi eger az bisi kan geldiyse esinle birlikte oldugunda yine gelir benim 2. 3. Sefer yine olmustu kNMam
Sen mantar icin doktora git bunu da sorarsin ama hiccc sanmiyorum

bazı arkadaşların dediği gibi eğer doğruysa ki doğru söyleyeceğine inanıyorum,annene anlat,eğer şüphelenir benden dersen elinden tut doktora götür.. teknoloji ilerledi sonuçta,penisin girmesiyle senin parmağının girmesi bir olamaz. doktor açıklar herşeyi ve sende rahata kavuşursun. ama kesinlikle annene söle. ne yaşamış olursan ol..

Benim başıma böyle bir şey gelse ilk söyleyeceğim kişidir annem hem de hiç beklemem hemen söylerim o bilir her şeyin iyisini yardım eder annedir sonuçta. :KK31:

merhaba ama merak etme bakireliğin bozulmamıştır ilk cinselilişkinde daha fazla kan gelir sıkıntı yapma annenle paylaş bu konuyu daha sonra daha ciddi sorunlar çıkar.

hiç mantıklı değil hikayen. kaşıntının mantar olduğunu biliyosun ama doktora gitmek yerine parmağını sokup kaşıyosun. ayrıca ne kadar sokmuş olabilirsin ki kızlık zarı 7. cm içeridedir. mantar olduğunu nerden biliyodun ayrıca kaşımadan önce? sonra doktora gittiysen diyelim doktor söylemiştir zaten sana sorunun cevabını.

X