Annem:(((

allah sifa versin lutfen uzulmeyin siz dik durun ki annenize faydaniz olabilsin

Canim cok gecmis olsun.

Ben inanmiyorum bunun sirf bi ev den dolayi oldugunu, sanirim birikim vardi ev olayi da tasirdi yoksa birsey icin insan bukadar agir depresoyna girmez sanirim.
Yasi da genc heralde daha.

O evi alirken o semtin annenize göre olmadigini fark etmedinizmi?
Veya o evi satip baska yerden alam imkaniniz varmi?
Tabii zor is bunlar ama sagligini yerine getirecekse???

Bende annemlere oturdugum bir evde ruhum sikliyordu, agresiflesiyordum hergün kendimi nasil atayaim nerelere gideyim diye plan yapardim cok zor bi durum.

Simdi ise ay ellemesinlerde ev oturayim diye bakiyorum.

Belki bir takim dualar bulundursaniz evde, o hastaneden ciktiginda rahat etmesi acisindan???

Allah kolaylik versin.

Bu rahatsızlıkta tedavinin yanı sıra - sevdikleri tarafından anlaşılıyor olmak.
En iyi şekilde ilgilendiğiniz ve yapılması gerekenleri yaptığınız anlaşılıyor tatlım.
Anneciğine ne mutlu ki - senin gibi hayırlı sevgi dolu bir evlat sahibi. Allah sizi
birbirinize bağışlasın. Sanırım yapılması gereken - ona anlayış göstermek değil -
onu gerçekten anlayabilmektir.
Allah acil şifalar versin canım. Anneciğinin en kısa zamanda eski sağlığına kavuşmasını
dilerim. a.s.

allah acil şifalar versin canım
depresyonun nası bi hastalık olduğunu biliyorum
bir an önce iyileşir inşallah

gecmıs olsun cnm benım, emınım cok zor bır durum bu ama sunu dusunkı caresız degıl..bır sure uygulanan tedavı sonucu daha da saglıklı olarak gerı donecegını dusunup kendını ıyı hıssetmeye calısmalısın..sızın bırbırınıze ıhtıyacınız var ...

canım benim.insanoğlu o kadar hassas bir yapıya sahipki neyin ne zaman nasıl,etkisi altında kalır bilinmez.sanırım anneciğinde bizim algıladığımız küçüçük bir şeyin,onda derin tahribatlar acmış olabilir.kimse kimsenin ruh dünyasını bilemez.
sakın üzülme hastaneye yattı diye,en iyisini yapmışsın tatlım uzmanlar eşliğinde,ve sizlerinde yardımıyla en kısa sürede sağlığına kavuşacaktır.bu durumlarda yardım almak gayet doğal,önemli olan kurtulması,nasıl kurtulduğu değildir.:teselli:
allahtan acil şifalar dilerim,seninde tuttuğun altın olsun,çok iyi bir evlat olduğun için.allah gönlüne göre versin bitanem.çookk gecmiş olsun a.s.

nekadar şanslıki annen senin gibi bir evladı var...inşallah bir an önce evinize döner ve eski neşesine kavuşur canım benim dualarım seninle ........

geçmiş olsun canım
annene acil şifalar diliyorum
sen dik durmaya çalış canım
sanada sabır diliyorum.

canim cok gecmis olsun..
üzme kendini bu kadar, sen bu kadar üzülürsen annende bunu farkederse
o dahada cok üzülür.. güclü olmaya caliski annende senden güc alsin..
dilerim en kisa zamanda iyilesir..
dua edecegim mutlaka...

rabbim acil şifa versin inşallah
depreyonu olanı çok iyi anlıyorum çünkü bende tedavi görüyorum
ve senide çok iyi anlıyorum senin yaşadıklarını benim büyük kızımda yaşadı
baktımki hayat kaynağım kızım gün geçtikçe çöküyor ve en sonunda yaşadıklarını dile getirdi anne olarak yürek dayanmıyor evladın erimesine işte o an kendime geldim hstalığı yenmem gerektiğini düşündüm şuan başardığımı en azından daha iyi olduğumu biliyorum ve kızlarımda daha iyiler
hayata tutunmak için arada sırada yaşam kaynaklarımızın bizi uyarması gerekiyor canım
sana büyük sabır ve kuvvet diliyorum inşallah annenizde kısa sürede iyileşir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…