Annem youn bakmda lmle cebelleiyor.....

canım benim Allah sizlere sabır versin ve annenin mekanını cennet eylesin

canımm çok üzüldüm Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Allahım sabrını bol versin

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah!:çok üzgünüm:

rabbim acil şiffalar versin annene benim annem dah yeni kurtuldu çok şükür rabbim anneni sizlere bağışlasın hayırlarla inşallahhh dualarım seninle

başınız sağolsun ferhunde. çok bütyük bir acı annesizlik bilirim. Rabbim sabırların en büyüğünü versin sana ve ailene

başın sağolsun canım allah geride kalanlara sağlık ve sabır versin canım

ferunda yazını okudum ve ağladım okurken Allahım ailemizi başımızdan eksik etmesin.son sayfaya gelip geçmiş olsun diyecektimki,Allah rahmet eylesin diye okudum içim cızladı canım Allah sizlere sabır versin anneninde mekanı cennet olsun.Allah rahmet eylesin.

başınız sağolsun.. hayattayken kıymetini bir kez daha anladım annemin.Allah sabır versin canım..

SABIR versın cok zor bende babamı kaybettım 5 sene oldu ALLAH SABRINI VERIYO üzntü azalıp yerini özlem alıyo ben hep o bizden uzklaşıyo yerine biz ona yaklaşıyoruz diyorum ALLAH CENNETıNDE BERABER OLMAYI NASıP ETSIN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…