Annem youn bakmda lmle cebelleiyor.....

oy gülüm benim elim ayagim buz kesti..Allah anneni sizlere bagislasin.. acil sifalar diliyorum..

ooofffff canim okudugumda bogazim dügümlendi....
allahim anneni size bagislasin...
tez zamanda acil sifalar versin...

içimi yaktın.allah anacığını sizlere bağışlasın.güzel haberlerini alırız inşallah.dualarımız seninle.
başka ne diyebilirim ki tıkandım.

Kasım 2008 de anneciğim beyin kanamasından yoğun bakıma alındığında aynı duyguları hissetmiştim ateş düştüğü yeri yakıyor ve acısı yakıp kavuruyor
Rabbim inşallah annenizi size bağışlar ve en kısa zamanda şifalar verir
sizin için ve tüm hasta olan kaybedilen anneler için ağlıyorum dualarım sizinle

iyi geceler canım,
Rabbim annene şifa versin.ınşaallah beraberce daha nice yıllar geçirirsiniz..Senden güzel haberler bekliyoruz...

canım Allahtan umut kesilmez..
lütfen umutsuz konuşma böyle..
inşallah biran önce iyileşir aranıza döner...
çok çok geçmiş olsun...

Canım Rabbim acil şifalar nasip etsin.
ınşallah biran önce evine döner anneciğin

inşallah bir an önce iyileşirde sıkı sıkı sarılıp öpersin canım..allahımdan acil şifalar diliyorum..

Allah huzurla uyumasını sağlasın inşallah mekanı cennet olsun o cihazlara bağlı yaşamakta ona rahat vermiyordu eminim inşallah şimdi huzurludur başınız saolsun Allah daha büyük acılardan korusun

canım başın sağolsun,
biliyorum ateş düştüğü yeri yakar... ne desek boş...Rabbim sana sabrı cemil ihsan eylesin Allah annene rahmet eylesin...:çok üzgünüm:

gecmis olsun demeye girmistim amasenağlamasenağlama
Allah rahmet eylesin canim,mekani cennet olsun...
Rabbimde sana ve ailene sabirlar versin...senağlama
acini derinden paylasiyoruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…