Annem Haklı mı ?

ikikediannesiyim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2023
76
19
24
Kızlar merhabalar. Ben 23 yasındayım. Öğretmenlik okuyorum. Bu dönem mezunum inşallah. 3 Ay önce arkadaşımın kuzeni ile sosyal medyadan tanıştık.Şehrime kadar geldi. Hersey çok güzel gidiyordu.Sonra bu depresyona girdiğini ,sorunun benımle ilgili olmadığını söyledi.Attığım mesajlara saatler sonra dönüyordu. O da profıl fotogradını kaldırınca/keyfı yetınce. Bunun cektıgı fotoğrafımı sosyal medyadan kaldırdım dıye bırden engelledı. Sonra gerı açtı.Numaramı gerı ekledı. Ben de tepkı gösterdim.Oyun mu oynuyorsun? Net değilsin dıye. Tamam haklısın yazıp durdu. Ben onu lise mezunu olmasından dolayı asla küçümsemedim.İnsan insanı küçümsemez.Ama o okul bıtınce he yapacaksn dıye kırk kez soruyordu.Yüksek lisans yapacaksan yanındayım dıyordu.Sen ne yapacaksın deyınce dayımın işyerı var işte dıyordu.Annem de şimdi sorun olmaz ama ileride bunlar sorun olur. Adam kıtap okumayı sevmıyor .Zamanla sana da katlanmaz dedi. .Kızlar numarasını vs engelledım ama ınanın çok dil döktüm ona.Benım için o kadar yol geldi.ıkıncı kez gelecektı.Ama çok dengesiz davranıyordu.Mesaja 11 saat gec donmek/görüldü yapmak dege cermıuorum demek değil mi ? Çok yoruldum.Sizce Annem haklı mı?

Not:Öncelikle Hayırlı Bayramlar Kızlar.Dün onun yakın arkadaşı aradı.Senın konunu açtım.Aslında güzel kızdı.Yakışıyorduk.Ama beni çok darladı.Darlantıdan kaçtım demiş.
Darlamtı dediği de net olmasını istemem bır kaç kez/ sorunun ne oldugunu sormam. Benımle ilgiliyse söyle . Soğuk davranacksan bitsin demem. Yemin etmıştı seninle ilgili değil. Kendımle kalmam lazım.falan demişti. Sonlara doğru “iyiyim işte ya” tarzı yazıyordu

Son düzenleme:
Aldigi bir kamil koc biletiyle etkilenme nolur. Belli gencsin tecrubesizsin kolay inaniyorsun. Allahtan gercek yuzunu gec olmadan gordun oyle dusun. Toparlan silken bu tecrubeyi cebine koy yoluna bak.

O kendını öyle hıssetmiş olabilir mı ? Ven hıcbıseyı yanlış ankamasın dıye cok dıkkat edıyordum.
Ogretmensin bi de insan egitmeyi seversin, tek hocasi sen olup gitmedigi universiteyi aciktan bitirtmek icin cirpinirsin ve o sirada bi bakmissin ruhun emilmis. Bosveeer derdin mi yok baska

Puh Allah kahretsın oyle karaktersizleri.Valla bu da öyleyse Allaha havale ediyorum. Ben bırde yardımcı olmaya calıştım ya.Birlikte aşalım sorunu.Bak ben destek olurum dıye.
Ayyyy anlarsa anlasin yahu. Sen degersizlik hissiyle mi buyudun? Birak o dusunsun. Hatta adami komple birak.
yok bilakıs el bebek gul bebek büyüdüm şükür. Ya bu depresyondayım.Kötuyum deyınce.Üzerıne düşeyim.Hanı ilişki karşılıklı destek gerektırır mantıgı ile destek olmaya bile çalıştım.

Ogretmensin bi de insan egitmeyi seversin, tek hocasi sen olup gitmedigi universiteyi aciktan bitirtmek icin cirpinirsin ve o sirada bi bakmissin ruhun emilmis. Bosveeer derdin mi yok baska
Bunun vurgusunu da kendı yapmıştı . Benım dayımın rent a car var bizim.Ama ben okumadım ya senın ıcın sorun olmasz umarım.Karakter onemlı demiştin dedı.

Bunun vurgusunu da kendı yapmıştı . Benım dayımın rent a car var bizim.Ama ben okumadım ya senın ıcın sorun olmasz umarım.Karakter onemlı demiştin dedı.
Hic uzulme burada uzulecek bir durum yok, annen hakli. Anneler kisa vadede can sikar ama uzun vadede haklidir canim. Cocukta ne olacak biliyo musun ilerde, eziklik, asagilik kompleksi, seni yerli yersiz kucumseme, sana yetmedigini anlayip seni dusman belleme...bu hic sasmaz ve gelecegi olan bi iliski degil. Once mantiginla bitir sonrasi gelir zaten, kimse senden degerli degil. Bak bu cok onemli, kimse bizden degerli degil. Kadinlar dunu dusunmez bugunu de dusunmez, yarini dusunur hep. Yarinlarini dusun

Bak buraya gelip icini dokmussun seni kotu hissettirmis bir kere, oyle birini bul ki sana kadinlar kulubunu unuttursun. Dengini bul, dunyada cok milyar erkek var
Hem de cok kötü hıssedıyorum.Yemin ederim kalbım agrıyor. Heryerden engelledim.Bı de sahte hedap açmış.Gitmeyı istemedım.Nasıl kalınır bilemedım dıye.

yüzde bir milyon haklı tecrübe ile sahip hem denk değil hem dengesiz nerden tutsan elinde kalıyor

Bu yüzden mı bana aşırı mzguvenslısın dıyordu?Yanı tabıı kı öyle.Ben bu dengesiz tavırkardan yorulduğumu bıtırmek istedıgımı söyleyıbce kafasına göre takılan ben oldum.Yarın bırgun numaramı ekler yıne.Bı ınsanı engellıyorsun.Sonra nıye gerı eklıyorsun dengesızlık bu.

Hem de cok kötü hıssedıyorum.Yemin ederim kalbım agrıyor. Heryerden engelledim.Bı de sahte hedap açmış.Gitmeyı istemedım.Nasıl kalınır bilemedım dıye.
O kalp agrisini cok iyi biliyorum, hatta kalbini su an tartsalar 10 kilo falan cikar eminim, o agirlik ne zaman gidecek biliyo musun, duygularini bi kenara birakip realist bi pencereden bakabildiginde. Ve emin ol tuy gibi hafifliyceksin, elimden geleni yaptim diyeceksin. Olmamasi olmasindan daha hayirliymis diyeceksin.

Yanı benım yüzümde dengesızleşmedı. Hanı ilişkide alma verme dengesi oluyor ya. Gercı öyle oksa kendı benım dedıklerıme hak vermezdı
sizin yüzünüzdan demiyorum adam tutarsız hem evlilikte beklentileriniz hayat görüşünüz kitap sevip sevmemeniz bile çok önemli bence

Erkekler bayiliyo ayarlarimizla oynamaya, ask sevgi nasil bi sey su gibi akan bi sey. Guzel bi iliski seni yormaz gununu kotumser dusuncelerle gecirmene izin vermez, bu hisleri yasamaya basladigin anda yanlis adam alarmin calsin yoksa kendini kaybedersin

sizin yüzünüzdan demiyorum adam tutarsız hem evlilikte beklentileriniz hayat görüşünüz kitap sevip sevmemeniz bile çok önemli bence
Yok yok sız öyle dedınız demiyorum.Ben cok ilgi verdıgım için mi böyle oldu dıye düşünüyordum . Cok doğru.Birde gelırken bana kıtap almıştı.Onu da attım çöpe.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…