Annem eşyalarımı saklıyor!

Benim eskiden çalıştığım otelde çok sevdiğim bi abi vardı, kendisinde (ç)alma hastalığı vardı, bir şeyler almazsa kendini zararda hissettiğini söylemiş başka bir çalışana…Hiçbir şey bulamazsa açık büfeden 2 haşlanmış yumurta atardı cebine..Annenizinki de böyle bir şey olabilir..

Evet normal değil gerçekten. Annelerin eşyaları ile meşhur olduğunu biliyoruz ama çocuklarının özellikle kendi ile alakası olmayan eşyalarını saklaması tuhaf bir rahatsızlığı olabilir bu konuda. Çünkü kullanmak istese size söyler ister ki sizde hayır demezsiniz bence. Benim ki hiçbir şeyimi almaz ihtiyaç duymaz ben git al rimeli benim odamda desemde bana ayrı odana giremem hiç der. Bu bulduklarınızı annenize söylediniz mi peki?

Babamla bunu konuşsam bile babamın bu durumu ciddiye alacağını sanmıyorum.Bir de kendisi şu an şehir dışında ve işleri yüzünden kafası çok meşgul.

Kendi satın aldığı şeyleri zaten saklardi,bu benim yabancı olduğum bir durum değil

Mesela benim, kahve için suyu ısıttığım bir minik kettle'ım var onu da annemin bir yere sakladığını düşünüyorum .

Az önce eve geldi ve kardeşimle tekrar çıktılar.Belli etmedim.Gelince sormalı mıyım bilmiyorum , beni biraz ürküttü.

anneniz hırsız ergenler gibi davranıyor. hiç normal değil. hatta ürkütücü

Az önce eve geldi ve kardeşimle tekrar çıktılar.Belli etmedim.Gelince sormalı mıyım bilmiyorum , beni biraz ürküttü.
Kız nasıl duruyorsun sormadan ben hayatta susamam bulduğum gibi damlarım annemin yanına '' bunların sende ne işi var lo '' derim İstediği kadar şaşkın bilmiyorum ifadesi takınsın sıkıştırırım ben onu doğruyu söyleyene kadar. En önemlisi zaten bunu niye yaptığı psikolojik rahatsızlığı mı var başka sorunları var anlatamadığı bunu bilmek isterim. Ben annemle her konuda çok açık ve net konuşurum.

Anahtar saklamasını bi yerde anlayabilirim. Ama diğer nesneleri pek anlamış değilim.

Bununla ilgili google araması yaptınız mı hiç? Bu tarz bir rahatsızlığı olan başka insanlar ve tedavisi gibi?

Yerini unutmasının mümkün olduğunu pek düşünmüyorum açıkçası

Anahtar saklamasını bi yerde anlayabilirim. Ama diğer nesneleri pek anlamış değilim.

Bununla ilgili google araması yaptınız mı hiç? Bu tarz bir rahatsızlığı olan başka insanlar ve tedavisi gibi?
Yaptım ve bulduğum sonuç kleptomani.Ama ben gashlightingden şüpheleniyorum.

psikolıjik bir durum geldi. Daha ilerlemeden bir doktora gitmesi lazım ama nasıl ikna edebilirsiniz ki? Çok zor bir durum Allah yardımcınız olsun

Bu durumda marketten falan da bir şeyleri alıp çalması gerekirdi diye düşünüyorum.Ama hiç böyle bir şey olmadı.
Bilmiyorum ama bu da bir tür çalma. Sizinle veya kardeşinizle sorunu olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Psikolojik hastalık bence. Ayrıca bir de şu var, marketten bakkaldan çalsa düpedüz hırsız damgası yer belki polislik olur. Bu riski göze alamıyor ve kendini bu şekilde tatmin ediyor olabilir. Şahsi fikrim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…