Annem bebegimi emzirmeye kalktı

Hayır sütü de yok ama bebegim doğduğundan beri annemde bir emzirme aşkı çıktı ilk günler ver ben emzireyim senin sütun yok benimki çabuk geliyor demişliği bile var ☹️
Umarım erkek kardesiniz yoktur zira aynısını gelinine de yapma potansiyeli var. Kızcağız da haklı olarak ağzına ederse nur topu gibi bir gelin kaynana probleminiz olur anneniz yüzünden. Kabul de etmez hatasını. Şaka gibi ya ne anormal kafalar var 🤦

Ay ben böyle bir rüya gördüm geçen ay. 1 hafta uyutmadı 😄 kabusumu yaşamışsınız. Ben annemi değil, sevmediğim birinin emzirmeye çalıştığını görmüştüm. Korkunç

Merhaba anneler aranızda benim gibi bu durumu yaşayan var mı? ben çok sinirlendim şahsen. bebegim acıkmıştı ve annemin kucağındaydı bir anda bakayım alacak mı diyerek bebegimi emzirmeye çalıştı annem dahi olsa fazlaca sinirlendim siz böyle birsey yaşadınız mı ben mi fazla agresifim.
Ya malesef bu durum Türk toplumunda cok var ben yaşamadım cunku sert tepki verecegimi biliyorlar ama kuzenimle aynı zamanlarda doğum yaptık onun annesi de her seferinde memesini açıp emzirmeye çalışırdı bebekte alırdı kuzenim ne kadarr kizsada anlamazdi, gerçekten sinir bozucu annenizde olsa sınırlarınızı cizin bebeginiz konusunda

Hayatımda bukadar saçma bir şey duymadım galiba. Bu gerçekten çooook saçma jsjsksjsk sütü bile yok yani nerden aklına gelmiş de yapmaya kalkışmış anlamadım. Kesinlikle elinden alırdım hızlıca iyi misin kafan yerinde mi falan derdim. Bana biraz sapkınca geldi yaa

Merhaba anneler aranızda benim gibi bu durumu yaşayan var mı? ben çok sinirlendim şahsen. bebegim acıkmıştı ve annemin kucağındaydı bir anda bakayım alacak mı diyerek bebegimi emzirmeye çalıştı annem dahi olsa fazlaca sinirlendim siz böyle birsey yaşadınız mı ben mi fazla agresifim.
Eşimin ananesi oğlumu emzirmek istedi. Yarvum o harekete cevabı kaçarak vermek oldu😅

Buna yorum yapanlar ve siz ne kadar abartiniz yaa anneniz anneniz bu kadar evladimda evladim bayılmayın o şımartıp üzerine düştüğünüz çocuklar biraz ayaklaninca annenize koşarsiniz ne var kadın tutacakmi diye bakmış bu kadar abartip yok tokat atardim yazan var yok sinirlendim eskiler bu taktikle çocuk safmı annesini taniyormu diye bakarmis ayyy tamam bir tek sizin çocuğunuz var

X