Annem bebegimi emzirmeye kalktı

ya benim annemin babannesi de aynını yaparmış bana ve annem beni 1 ay emzirebilmiş. göğsündeki kitle yüzünden ameliyat olmus cünkü. doktor 1 ay sonra tekrar emzirebileceğiniz söylemis ama ben kabul etmemisim bir daha memeyi. ve annem bunu günlüğüne yazmış o dönem. ben emziremiyorum ama babannem emziriyor diye.

ya annem bile olsa herkes sınırını bilmeli ya. bu nedir rezillik
Annen nasıl sindirebılmıs😞

Merhaba anneler aranızda benim gibi bu durumu yaşayan var mı? ben çok sinirlendim şahsen. bebegim acıkmıştı ve annemin kucağındaydı bir anda bakayım alacak mı diyerek bebegimi emzirmeye çalıştı annem dahi olsa fazlaca sinirlendim siz böyle birsey yaşadınız mı ben mi fazla agresifim.
Kusura bakmayın belki abartma diyecekler belki de kınayacaklar beni ama bence istismar bu ya. Rezillik. Okuyunca manyak mı lan bunlar dedim. Yuh yani ya

Annen nasıl sindirebılmıs😞
ağlıyormus sürekli ben ne biçim anneyim diye 😣 günlüğünü ilk okuduğumda kendimi suçladım neden emmedim diye 😂 bir de annem kaçarak evlendiği için bir tepki de gösteremiyordu kendi ailesine. hep ezik hissetti. şimdi bebek gibi davranıyoruz ama iyileşti her anlamda 🥰🥰

Hayır sütü de yok ama bebegim doğduğundan beri annemde bir emzirme aşkı çıktı ilk günler ver ben emzireyim senin sütun yok benimki çabuk geliyor demişliği bile var ☹️
Annenizin cinsel hayatında bı sorun olabılır bence
E Babanızıda aldatacak degıl
Bu sekılde cocuk colukla tatmin oluyor bence.
Ben cunku bu emzirme ısını istismar olarak goruyorum mahkemede oyle goruyor.

X