annelik duygusumu acaba!..............

asim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2007
19
0
47
slm arkadaşlar benim 2 tane erkek çocugum var biri 3,diğeri 2 yasında.üst üste oldu kazara ama cok zor.......basım agrısa,midem agrısa vb.... sanki bana bişey olsa çocuklarım ne yapar diye düşünüyorum.sanki bir çeşit ölüm korkusu.yani o anda çocuklarımı düşünüyorum.bu korkumu nasıl yenmeliyim.?sizlerde de oluyormu?annelik duygusumu?

Canım bu dediğin duygu bendede oluyordu Acaba bana araba çarpsa çocuğuma ne olur,dışarıya çıktığım zamanlarda çocuğumu kaybetmekten korkardım karşıdan karşıya geçemedim bir ara ama zamanla yeniyorsun bu duyguyu yada bastırmaya çalışıyorsun

Bu düşünceleri kafanızdan uzaklaştırmak için çaba gösterin sevgili asim. Bunlar şaşırılacak duygular değil. Buradaki neredeyse tüm anneler sizinle benzer duyguları paylaşmıştır bir zamanlar. Önemli olan olumsuz düşüncelerden kendinizi arındırmanız.
Sağlıkla,

Teşekkür ederim inş.böyle düşüncelerden bir an önce uzaklaşırım.Anne olmak cok zormuş......

slm arkadasim,evet bende oluyor,bana birsey olsa allah korusun kizim ne yapar,oysaki babasi var ama yinede annenin yerini kimse dolduramaz,esime hep sakin ben olunce evlenme diyorum,kizima uvey anne gelsin istemiyorum,biliyorum hepsi sacma,ama benim tek korkum kizima bisey olmasi,allah onu hep korusun butun bebekleri cocuklari allah herzamn koruru ins,doktorun dedigi gibi en iyisi dusunmemek,yoksa kimin ne zaman hasta olecegini bilemeyiz,oyuzden biu kisa hayatin tadini cikartmaliyiz,sevgilerimle,allah hepimizi korusun,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…