annelerimizin farkı iyiki varlar.

canım oğlusun annenin hazırladıklarını gule gule kullansın...hepsi birbirinden guzel...annenin ellerine, sevgi dolu yuregine sağlık...
rabbim anne,babamızı başımızdan eksik etmesin...allahtan ailem yanımda...onlarsız nasıl yaşardım bilemiyorum...inşllah sende en kısa zamanda annene,sonrada bebeişine kavusursun

cok saol canım rabbım sana ve aılenede uzun omur versın

Annem o benim herseyimm simdi onun kiymetini daha iyi anliyorum ve onunla daha cok vakit gecirmedigim ve zamaninda azda olsa onu uzdugum icin kendime cok kiziyorum.Canim anam yanimda olmasa bile varligini bilmek bana guc veriyo.Allahim kimsenin annesini basindan eksik etmesin..Aminn

Ben de annemi çokk özlediM.Annecim seni çoook seviyorum ama annem uzakta ayda yılda bir gidiyorum ama msnde görüşüyorum.Annemi hamile olduktan sonra daha iyi anlıyorum.Ben evlenirken annemde babamda çok ağlamıştı.O videoları hala izleyip ağlıyorum.Bende kızımm olsa asla evlendiremezdim.Hakikaten çok zor.Ama allahtan oğlum olucak

ınsanlah once annem gelır sonra bebısım

bebısım eger erken gelırse ısımız varr

anneden hamılelıkte uzak kalma ayrı bır zor ya

evet gerçekten çok zor ama napalım katlanıcaz.Haa hafta sonu annem geliyoooooooooo

Benim oğlumada annem ve babam bakıyor ben çalıştığım için valla akşam bile bakıyorlar iyiki varlar yoksa kimlere emanet ederdim canım oğlumu

aay ben annemden cok uzagım bakıcı sorunu hıc dusunupp moralımı bozmuyorummmmm

Bebeğinin Cicileri çok Güzel Annenin Eline Yüreğine Sağlik Benimde Ablam Giresunda Evli Hiç Birdoğumunda Bulunamadik çok Aci Allah Seni Bir Avazda Kurtarsin

Hepsi çok Güzel Canim Inşallah Allah Im Hayirlisiyla Kullandirmak Nasipeylesin ...

ayy annem 25 gun yanımda kaldıı

ıyıkı varsın rabbım uzun omur versın sana anammmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…