Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

hoşbulduk tatlım eğer kırmızıla gelmezse yarın yapıcam hayırlısı artık bekliyorum bugün

canım inşallah gelmez bebişin gelmiştir ama nolur sen bari bizi merakta koyma hemen haber ver olurmu opuyorumnanaktanhayal kız demetin yüzünden çocuğumuz olmıycak hem merak ediyoruz hemde acaba kötü bi durum mu var korkuyoruz kaydirigubbakcemile3

inş senden de güzel haber alırız yaa :CüvCüv:

inş. canım ya :Saruboceq:dışarda işlerim vardı dışarı çıktım sonra bi an geldiler aman yoktur bu ayda bebek felan dedim hızlı hızlı yürüdüm ama şimdide sol tarafım ağrıyor normalde adet olurken ağrıma yapmazdı offf bilmiyorumm yamafoldumben

inşallah canım yok haber ederim helede varsa seyret sağır sultan bile duyarkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3keşke olsa:bbo:

hayalcim sen çalışmalara ne zaman başlıycaksın kız adetin ne zaman bitiyo :kedi:kaydirigubbakcemile3

tatlım pazara biter adetim benim ki baya uzun sürerde bitsin hemen başlıcam canım calışmaya bu ay özgenin yöntemi denicem ayaklarımı karnıma çekicem canım başkada bişe yapmam sanırım bide öle yumurtlama tarihime bakmıcam ne zaman iştahımız oldu o zaman yapıcam :kedi:
yoksa işin tadı çıkmıyo :kedi:

sanırım öle olcak ama hele bi gelsin hah elimde oklava bekliyorum ha klava:
ay saat 12:30 son yarım saat yarım saat içinde haber gelmezse arıcam tekrar
bi yandanda korkuyom aradıma kızarsa diye kaydirigubbakcemile3

inşallah hayal valla öle yapabilirsen nr mutlu hihoyyyt
canım ben aklımdan bebeği çıkartsam bu seferde içime sıkıntı yerleşmiş ya başka şeylere sinir stres yapıyorum zavallı kocişim allahtan o bana çok destek oluyo ama ne kadar çıkartalım deseke olmuyo çıkmıyo :çok üzgünüm:

selam canlarım ya nolmuş böyle :gitme: damlacım neye dayanarak dr un öyle söyledi bhgc yaptırıyomusun her gün kanaman nasıl rengi kıvamı ben geçirdim dış gebelik ondan soruyorum canım inş. yoktur öyle bişi hemen moral bozma canım benim

canlarım size iyi sohbetler ben gidip televizyonun karşısına geçip çizgi film izleyecem kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3şaka bir yanada sonra görüşürüz

sanırım öle olcak ama hele bi gelsin hah elimde oklava bekliyorum ha klava:
ay saat 12:30 son yarım saat yarım saat içinde haber gelmezse arıcam tekrar
bi yandanda korkuyom aradıma kızarsa diye kaydirigubbakcemile3

evet hayal iyi yapıyosun bak bende sana yardımcı oluyorum klava:
ya canım sen onu merak ediyosun onun için endişeleniyosun ne kızması canım ya bence buna sevinmesi lazım sen canını sıkma tatlım iyiki varsın hayalcim ya yakınımızdaki en yakın arkadaşlarımız bile bizi bizi senin kadar düşünmüyoopuyorumnanaktan

slm canım hoşgeldin opuyorumnanaktan

hoşbuldum canım kızlar hani yumurtlamdan on gün sonra felan diyolar ya bu yumurta çatladıktan sonra on gün geçmiş mi semek yoksa oluştuktan sonra mı on gün demek bilen var mı :uhm:

sağol canım yaa gerçekten çok seviyorum sizleri yaaa çok bağlandım sizlere ben

yok canım gerçekten bu ay bebek için uğraşmıcam tmm aklımda ama bebek için yapmıcam onu istedimiz için yapıcam yani aklımdan çıkmıyo yoksa sağolsun benim eşimde çok yardımcı oluyo bana geçen güldürmek için hani yatıyon ya diyo ilişkiden sonra buayda yatma kalk zıpla oyna belki böle tutar sen yalnış biliyosundur diyo :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…