Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

tmm damla sağol taktik için valla iyice umutlandım haaa

demet yasemin beni kızdırmayın haaa klava: durun bakalım yaaa daha var günümüze hiç bişe belli olmaz belki ben hastalanırım siz hamilesinizdir hemen karamsarlığa düşmeyin

damla peki sen denedin mi bunu

tamam canım kızma indir şu oklavayı helekaydirigubbakcemile3
canmım canın acıyorsa deneme .. ne olur ne olmaz

genede sağol cnım değişik yöntem ama bana uymadı nedense lmaz:

yerim senin okalavnı kıssss sengözlerimebaksanab

yasmşn yapma şekerim ne olur ne olmaz

ay ben yaptım bak gene aklım bi karış havaya çıktı varmı neee yaaa ay valla iyice inandım var diye canım ya yoksa hadi aman napak kısmet demi hayırlısı allahtan sende bi anlık duygusallığa kapılma şekerim beklicez beraber yarın test yapcan mı

m şekerim bende atıyorve elime lüçük bir sertlik geliyor :) ama emin değilimmm

damla eğer senin kanın testinde var çıkar ve benimde evde yaptım testte çıkmaz ben o dk durmam hemen gider kan testi yaptırrım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ay ne sabırsız kız oldum ben yaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hadi kıslar çatıre çatır doğurun inşallah bebişlerimizi kısss kaç kere teyze olcaz bu topikte maşalllaahhhhhh

hadi kıslar çatıre çatır doğurun inşallah bebişlerimizi kısss kaç kere teyze olcaz bu topikte maşalllaahhhhhh

amaa demet ben burda doğum sancısı çekecem sen hala burda milleti hamile bırakmaya mı çalışıcan yok öle şey ben doğum sancısı çekersen sende çekecen şekerim inş oh bize doğuttur çatır çatır sen burda yazış ne ala valla kaydirigubbakcemile3:roflol:

yarın doktoruma gidicem kan tahlili yaptırıcam cnmm

alacam hayatım da smart mı alim ttnet mı
smart daha uygun ama siz ne diyorsunuz? bu akşam kaynanama gidersem onda var girerimm

canım bak ben idrar testi yaptım 2 kere çıkmadı

yemeğimi ocağıma koydum ve geldimkaydirigubbakcemile3yapasım yok canım 4 gün oluyor yarın çıkması az ihtimal ben pazar günü yapmaktan yanayım ya

alacam hayatım da smart mı alim ttnet mı
smart daha uygun ama siz ne diyorsunuz? bu akşam kaynanama gidersem onda var girerimm

ben giremem eşim beni özlediğini söylüyor bütün gün çalıştım diyor yanında olmamı istiyor ama sabahları gelirim artıkkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…