anneleri&bebekleri

ZeynOzlem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2008
278
1
42
kızlar ben kızım 2 aylııkken bu foruma katıldım o yüzden isimlerinizi ve bebeklerinizin isimlerini hatırlayamıyorum.herkes bebeğinin adını ve kendi adını yazsa ya güzel olmaz mı ?

Bu arada ben moonlightt olan kullanıcı adımı zeynozlem olarak değiştirttim..

açılışı ben yapayım hadi ...:)))

özlem adım kızımın adı da Ze:nazar:ynep

hoşgeldin özlemcim ve minik zeynep
benim adım nihan kızımın adı elvin

hoşgeldin canım.
kızlar ne çok zeynep var
ben zeynep şelale(bana şelale diyin kızlar ya karışıyo valla) oğlum da çağan efe
memnun oldukkkkk

benim adım duygu
kızım arzu zeynep ZEYNEP dioruz ama,,,
1ağustos doğum :)
herkes bebeğiyle mutlu sağlıklı huzurlu yaşasın inşallah

kızlar ben kızım 2 aylııkken bu foruma katıldım o yüzden isimlerinizi ve bebeklerinizin isimlerini hatırlayamıyorum.herkes bebeğinin adını ve kendi adını yazsa ya güzel olmaz mı ?

Bu arada ben moonlightt olan kullanıcı adımı zeynozlem olarak değiştirttim..

açılışı ben yapayım hadi ...:)))

özlem adım kızımın adı da Ze:nazar:ynep

benim adım neriman oğlumun adı ege .. ismini nerden değiştirdiğini soracaktım göremedimde ben.

benim adım neriman oğlumun adı ege .. ismini nerden değiştirdiğini soracaktım göremedimde ben.[/QUOTE

Dıptısdıptıs diye bi kullanıcıı var forumda ona mesaj attım o beni yönlendirdi.Kullanıcı adının rengi değişik sanırım editör .sende ona mesaj at istersen a.s.

mrb arkadaşlar ben cemile kızımın ismi ayşe şevval ağustos 8 doğum luyuz tanıştığıma memnun oldum yazdıklarınız takip ediyorum

guzel bı konuya degınmısın arkadasım annelerle cocuklar karısıyor benım adımda sedef kızımın adıda isra nilsu kızımdan nil i aldım :))

benim adım tuğba oğluşumun adı ertuğ gerçi herkez biliyo beni bekçi deyin tanırlar :)

bana ne bana ne benim fikrimi calmışsın :)
ben demiştim herkez ismini ve bebeklerininkini yazsın dedim sabah :)
Ben Arzu Canım Kızım EceNas

merhaba kıslar nasılsınız bakemmmm size bir tesbitimi sunacagım agustosta dogan bebeklermizin çogunun ad( E) harfiyle başlıyor örnek tabiki ecenasımmkaydirigubbakcemile3
elifin ebrarııkaydirigubbakcemile3
nihanın elvinikaydirigubbakcemile3
darf elifin ecesikaydirigubbakcemile3
aslının ozan egesi:emir_bebek:
nurcancımın erencigiiiiiiii
benim aklıma gelenler bunlar artı diğer bebeklermizin çoğu erkek adlarnı sayayım teyze olarak unutmam aylinin kaanın kübranın ömer efesi seherin ardası bugrası aslımız var avrupa yakasından onun demirii sezemizin çaganı dahada cok heh aklıma geldi :tomato:yine bir kac isim sedefin nili sefanın zeynosu zeynebin ruyası öznurun eylülü.gamzenin busesi kezbanın sude egesi
digerlerinin bebeklernin adlarnın bilmiyorum hattta bi başlık acıp ögrenelim bebeklermizin adlarnı ehe ehe benden bukadar delikafadulden

bakk benim mesajımm sabah yazdınn seni seniii:tomato:

Ben Kübra hihoyyytOğluşum ÖmerEfe:emir_bebek:
çoğu annelerin ve bebişlerinin ismini biliyodum bilmediklerimide öğrendim iyi olduu

X