Anneler gününüz kutlu olsun..

kaderim_48

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2008
1.286
3
62
Canım anacığım bak anneler günü gelmiş..Yine sensiz bir gün ve sensiz anlamı olamayan günler..Benim için her gün anneler günü anacığım…Sadece anneler gününde değil ben seni gün 24 saat hatırlıyorum ve anıyorum meleğim..Sen yoksun ama benim içimdesin bunu da eminim görüyorsundur..Her gün eksikliğini çekiyorum..Her gün sabah uyandığımda aklımda yattığımda yine aklımdasın..Hep senli hayallerim suya düştü ama yine de beni melek olup gördüğünü düşünüyorum..Kendimi rahatlatıyorum belki ama sen beni yine de gör anacığım..
Bu güzel kızını artık koruyamıyorsun bak..Hiç kimselere inanmazdın ve güvenmezdin kimlere emanet ettin sarı kızını bilemedim..Tanrı bizden çok sevmiş seni melek anacığım..
Artık on yılı girdik..Yaşadıkça kaç on yıllar geçireceğim bilinmez.Sensiz hiçbir şeyin tadı yok..Elimden tutan yok..Saçımı okşayan,ağladıkça gözlerimi silenim,benimle ağlayan benimle gülenim yok artık..Dizlerinin üstünde üç gece üç gündüz yatsam yoruldum demeyen anam bak bıraktın da dizinde yatacağım kimsem bile yok..Çok duyguluyum anacığım..Bağıra bağıra ağlasam dünyayı yıksam hiç bitmeyecek içimdeki sızı..Dar gelecek dağlar taşlar bana..
Hiç susmadan ağlasam tükenmeyecek gözümdeki yaşlar..Emin ol gelmek istiyorum yanına..Dua ediyorum yaradanıma anneme kavuştur diye..Biliyorsun yaşamak için sebeplerim olan çocuklarım var..Onlar olmasa var ya arkama bile bakmazdım..Allah’ım yardımcım olsun da tez zamanda kavuşalım meleğim..Karşıla beni kapılarda..Yol yordam bilmem oralarda..Korursun beni yine anacığım…Yatırırsın dizinin üstüne dinlersin dertlerimi..Meleğin anlatır her şeyini..Melek yüzlüm seni çok özledim ..Uzun zamandır gelemedim çiçekli köşküne..Gücenme emi..Unuttuğumdan değil hayatın cilvesinden..Çalışıyorum da izin alamadım tatlım..Gelir diye beklemişsindir mutlaka....Köşküne otlar da basmıştır ben gelince temizlerim melek yüzlüm..Sen rahat uyu anacığım..Köye geldiğim de yine çiçeklerle bezeyeceğim köşkünü..Yaz geliyor sıcaklar bastıracak..Susamayasın diye mezarın başına bıraktığım testiyi de dolduracağım..Testiler suyu soğuk tutar derdin ya..Eminim tutar da buz gibi içersin anacığım… Beni merak etme..Artık huzursuz değilim eskisi kadar..Mutlu olmaya çalışıyorum..Sensiz ne kadar mutlu olabilirsem o kadar mutluyum işte..
Bir tanem anneler günün kutlu olsun..Seni çok özledim..İnşallah bir gün cennette kavuşuruz..Ruhum ruhunun yanında canım anacığım..Allah bilir ama ben öyle hissediyorum..
Sensizliğe alışamayan yegane varlığın her an senin için rahmet okuyor..İnşallah dünyada bulamadığın rahatı orada bulmuşsundur melek yüzlüm..Seni çookkkkkk seviyorum…

BÜTÜN ANNELERİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLARIM...

X