anneler günü hediyeniz ne olacak?

ezine77

Rabbime çok şükür..
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
2.073
29
arkadaşlar annenize ve kayınvalidenize anneler günü için hediye aldınız mı?alacakmısınız ya da ne alacaksınız?evet önerilerinizi bekliyorum

ben de bunu düşünüyorum kara kara ne alsam diye hala karar veremedim.askımla görümcemle birleşip bişeyl alıcaz galiba...

ne düşünüyosunuz.ben kayınvalidem için bi blüz aldım ama annem için henüz karar veremedim.benimkisi biraz zor beğenir,o yüzden kıyafet pek düşünmüyorum ama küçük ev aletlerine bi bakasam diyorum ama elketrikli aletlerle de arası pek iyi değil,bilmiyorum ki mutfak eşyesı mı alsam acaba?

valla ben evleniyorum o tarihte daha ne hediye vereyim.hem anneye hem kaynanaya çifte hediye :))

ben kayınvalideme çanta ördüm süsledim çok güzel oldu verdim bile çokta beğendi ama anneme ne alcağıma daha karar vermedim elbise alıcam büyük ihtimalle yada renkli büyük taşlı bi yüzük öyle şeyleri çok sever.

biz kardesimle birlikte anneme minderli sallanan sandalyelerden alicaz hihoyyyt

ben kayınvalideme çanta ördüm süsledim çok güzel oldu verdim bile çokta beğendi ama anneme ne alcağıma daha karar vermedim elbise alıcam büyük ihtimalle yada renkli büyük taşlı bi yüzük öyle şeyleri çok sever.

biz kardesimle birlikte anneme minderli sallanan sandalyelerden alicaz hihoyyyt

hımmmmmmmm ikinizin de hediyeleri güzel bence...

bendee kara kara düşünüyorum yaa:KK43::KK43:
ama küçük ev alatlerii almayıı planlıyorumm.
bakalım ya

hım aslında benim için belki ütü olabilir ama bu ay ki bütçemiz için biraz tuzlu olabilir..

nasıl çanta ördün kayınvalidene canım nasıl iple ben de örecektim ama yetişemedi daha sonra artık :)

askımla dün konustuk ne alalım diye benim anneme yapay çicek alacagız onun annesine bluzz alacagız sanırım sen beğen bak alırız dedi nişanlım .

benim kayınvalidem örgü dikiş vs konularında acaip yetenekli çok da meraklı böyle şylere...ben de şıkb i sepet içine boy boy örgü şişi, bi sürü yün, düğme , artık Allah ne verdiyse yerleştirip hediye seti yapacamhihoyyyt inşallah beğenir

slm kızlar. ben kendi anneme salonu için koltuk takımı aldım(10gün sora ameliyat olacak ve diğerleri neredeyse oturulamayacak derecedeydi.uzun süredir gerek görülmediği için erteliyoduk ama bianda böle bişi çıktığı için en uygunu bu die düşündüm.).bide tesadüfki onun daha önceden görüp beğendiği bi takımmış. çok beğendi. tabe bende çok sevindim buna. ve şimdi sıra kayınvalidemde.bişiler yapmak istiyorum ama ne yapabilirim hiç bilmiyorum.sözlüme kalsa elini öpüp geçicez:)

kızlar ben sözlüyüm söyleyin bakim şimdi bana ilk anneler günümüz daha kayınvalideme ne alıcam nefret ediyorum özel günlerden....yaaa istemiyorum bişey almak

gectımız cumartesı aşkımla aldık annelrı ayırt etmedık..ikisinede aynı turden ancak farklı renklerde aldık :))
bluz-hırka içli dıslı takımlardan aldık.. mevsımlık trikolardan.. eşimin teyzesınıde ayırmadık onada aldık :):)
iyi gunlerde kullansınlar a.s. a.s.

slm kızlar. ben kendi anneme salonu için koltuk takımı aldım(10gün sora ameliyat olacak ve diğerleri neredeyse oturulamayacak derecedeydi.uzun süredir gerek görülmediği için erteliyoduk ama bianda böle bişi çıktığı için en uygunu bu die düşündüm.).bide tesadüfki onun daha önceden görüp beğendiği bi takımmış. çok beğendi. tabe bende çok sevindim buna. ve şimdi sıra kayınvalidemde.bişiler yapmak istiyorum ama ne yapabilirim hiç bilmiyorum.sözlüme kalsa elini öpüp geçicez:)

çok pahlı takılmışsın hediye konusunda sen arkadaşım ama şahsen ben de hediyenin ihtiyaç karşılaması tarftarıyım.neye ihtiyacı varsa kişinin onun alınması daha düşünceli bi davranış.süs eşyası filan almayı da vermeyi de sevmiyorum yani..

kızlar bende yeni sözlendim.kayınvalideme ne alcam die kara kara düşünüom.
kıyafet alsam diom nişan bohçasında götürürm.bide ya beğencek aldığımı ya beğenmicek.
beğendiğim hani cam işlemeli çay takımı alsam diom.çay bardağı kaşığı tabağı tepsisi şekerliği
sizce nasıl olur ilk hediye için.

X