Anneciğime teşekkürler.

begim

Guru
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
579
1
Bi rsürü zahmetle dünyaya getirip,büyütmeye uğraşan,eli öpülesi,hakkı ödenmez olan ve aylardır hasret kaldığım anneciğim sana binlerce kez teşekkürler.İyiki varsın.Kızın seni çok özledi.:teselli:

annem canımın içi beni dünyaya getirdiğin için nekadar teşekkür etsem az benim için vaz geçilmez bi sevdasın benim pamuk annem sevda dediler annem dedim aşk dediler annem dedim vaz geçemediğin tek şey dediler annem annem anneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmm dedim seni sonsuz kere seviyorum anneeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmm anneciiiiiiiiiiiiğğğğğğiiiiiiiiiimmmmmmm seni ooooooooooookkkkkkkkkk özleeeeeeeeeeeeediiiiiiiiiimmmmmm biiiiiiiiirrrrr taaaaaaaaneeeeeeemmmmmmmmmm

:çok üzgünüm:SENİN NE SÖYLESEM AZ KALIR BENİM FEDAKAR ANNEMMMMMMM

57 yasına gelmiş olmana ragmen benim için, beni ayakları üzerinde sapasağlam duran güçlü bir kız olarak görebileceğin günler için hala çalışıyorsun sabahtan akşama kadar. biliyorum ki benim için yaşıyorsun, ben olduğum için nefes alıyorsun. yarattığın şeye bir bak, sana söz veriyorum her şey çok güzel olacak, bir gün gözlerinin içi bir daha hiç sönmemek üzere parlayacak ve ben o gözlerine bakıp varlığına bir kez daha şükredeceğim. beni böyle yetiştirdiğin için, sendeki herşeyi böyle ince ince bana işlediğin için, asla "öff" demediğin için, beni bu kadar çok sevdiğin için, her ne olursa olsunn arkamdaki desteğini her zaman hissettiğim için, beni asla yalnız bırakmadığın için sonsuz teşekkürler annecimm. seni çok seviyorumm ve seni çokkkk özledim canım annem, sarılıp o eşsiz kokunu doya doya içime dolduracağım, yine dizlerinde sen saçlarımı okşarken uyuyacağım günü iple çekiyorum. iyi ki BENİM annemsin!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…