Anneciğim sen bana lazımsın :(

ayyy kıyamam yaa.
canım inşallah gecici bir şeydir .kafasına takan şeyleri cözmeye gayret edin,belki kendini toparlar canım çokk gecmiş olsun açill şifalar.

Canım geçmiş olsun :KK43: ınşallah anneciğin biran evvel sağlığına kavuşur Allahın izniyle güzel haberlerini bekliyoruz

of annemde hep ııcne atar sacı kalmadı bekarken belınden asagı yumak yumak saclar sımdı 20 30 tle beyazlar ana gıbı yar olmaz of ozledım annemı suan burda degıl zatii:KK43:

of annemde hep ııcıne atar sacı kalmadı bekarken belınden asagı yumak yumak saclar sımdı 20 30 tel beyazlar ana gıbı yar olmaz of ozledım annemı suan burda degıl zatii:KK43: hepınızn annesını raabım saglıklı olarak basımızdan eksık etmesın

canım RABBıM annelerimizin acısını yaşatmasın.. anneleri vefat edenlere sabırlar versin.. annelerinin mekanları cennet olsun inş.. annelerimizede hayırlı ömürler versin yanımızda olsunlar hep inş..
annenin şuan olan halleri inş önemsizdir geçicidir ve eski sağlığına sıhhatine kavuşur inş...

tüm tetkiklerini eksiksizce yapın içiniz rahat etsin ama hepsi boşuna yapılmış olsun hiçbirşeyi olmasın çıkmasın inş..
sen üzme kendini güçlü ol olabildiğince ki o da senden destek bulup daha bir iyi hissetsin kendini..

X