Anneci erkek nasil olur ?

Anneci adam annesinin her dediğini yapandır her dediğine inanandır her annesi ağladığında kanandır. Annesinin lafıyla karısını ezendir falan filan. Ana kuzusu işte!
Anneye düşkünlük ayrı bir şey tabii ki o güzel insani bir duygu

Anneci adam annesinin her dediğini yapandır her dediğine inanandır her annesi ağladığında kanandır. Annesinin lafıyla karısını ezendir falan filan. Ana kuzusu işte!
Anneye düşkünlük ayrı bir şey tabii ki o güzel insani bir duygu
Annesinin dediğini yapmiyor ama annesini seviyor hasta Bi kadin annesi çocuklarına bağlı yani şöyle yedin mi içtin mi vs üzenlerin düşüyor. Ama öyle çok sık arama yok. Fikirleri de özgün. Sadece abisi evli onunla annesi konuşur her gün diğer abisi evli ama o çok konuşmuyor.

Annesini sevmesi güzel. Oglu o mesafeyi koruyabilirse sorun olmaz yani her şeye karışmasına ya da her şeyi anlatmasin falan

Yaa ben bu yüzden tartışıyoruz Bi adapte olamadım tamis diyor annem iyi diyor
Bide komsulari şey demiş annesine sal çocukları Bi diye buna diyor ki komşu bizim ilişkimiz kıskanıyor onun çocukları arayıp sormuyor diye kötüymüş çocukları da Bi his geldi bana öyle değil diyip duruyor

ayy herkeste bu hanımefendiyi mi kıskanıyor yenge şimdi komşular biraz garip geldi ya bana bilemedim 💁🏼‍♀️

Başlığa ithafen, Anne kakam geldi ama tutabiliyorum şuan. napayım? diye anasına danışan 5 yaşındaki çocuk gibi olur

Bide komsulari şey demiş annesine sal çocukları Bi diye buna diyor ki komşu bizim ilişkimiz kıskanıyor onun çocukları arayıp sormuyor diye kötüymüş çocukları da Bi his geldi bana öyle değil diyip duruyor

Bunu kim demiş, kayınvalide adayı mı yoksa eş adayı mı? Böyle konuşan insan var ya oğlu evlenince ohoooo huzur falan vermez

ayy herkeste bu hanımefendiyi mi kıskanıyor yenge şimdi komşular biraz garip geldi ya bana bilemedim 💁🏼‍♀️
Ay aglayacm 1 aydır Bi konu üzerinde konuşuyoruz ama ben ikna olamıyorum yani ben senin yanında olcam diyor ben ilişkimize kimseyi katmam bizim ailemizi tanımıyorsun çok sayglo sevgililermis. Bende niye böyle bi algı oldu bilmiyorum. Annesi melek heralde 😅benbkurgu yapıyorumdur inşallah

Bunu kim demiş, kayınvalide adayı mı yoksa eş adayı mı? Böyle konuşan insan var ya oğlu evlenince ohoooo huzur falan vermez
Söyle olmuş ya abisinin iş yeri sevgilimin evine yakın öğle yemeğine annesi çağırıyorsun işte abisi ilk evlendiğinde sorun olmuş yengesi her aradığında annesinde kocasının yemek yediğini görünce sonra işte adam gitmemiş annesi sormuş o ara komşu varmış evde Bi sal çocuğu yemezse yemesin demiş adam36 yaşında yani öğle yemeği her gün konulurmus ailede bekar çocuklar var zaten. İşte kadin da tepki gösterince annesi oğlum karınla aran bozulmasın gelme demis.ordan bizim ilk mevzu ortaya çıktı.

Söyle olmuş ya abisinin iş yeri sevgilimin evine yakın öğle yemeğine annesi çağırıyorsun işte abisi ilk evlendiğinde sorun olmuş yengesi her aradığında annesinde kocasının yemek yediğini görünce sonra işte adam gitmemiş annesi sormuş o ara komşu varmış evde Bi sal çocuğu yemezse yemesin demiş adam36 yaşında yani öğle yemeği her gün konulurmus ailede bekar çocuklar var zaten. İşte kadin da tepki gösterince annesi oğlum karınla aran bozulmasın gelme demis.ordan bizim ilk mevzu ortaya çıktı.
Ben mi kafamda kuruyorum anneci örneklerini duyunca çekindim.

X