Anne sütü artıran içeçek

oyku1

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2022
116
25
24
Merhaba kızlar
size bi soru sormak istiyorum
Anne sütünü artıran içiçek buldum sizce doğru mu
Kuru düt
Kuru üzüm
Kuru incir
Hurma
5 dk kaynatıp içebilirmişiz
Sizce işe yarar mı ?

Evet işe yarar.Proteinden de bol bol beslenin .Aynı zamanda emzirme yönteminize de dikkat edin.Su içimi kg basina 30 ml olacak sekilde için su da çok önemli dyt mezunuyum canım

Evet işe yarar.Proteinden de bol bol beslenin .Aynı zamanda emzirme yönteminize de dikkat edin.Su içimi kg basina 30 ml olacak sekilde için su da çok önemli dyt mezunuyum canım
Şu zamanda dış çıkardığı için meme Reddi yaşıyorum emmeiyor normal pompa ile sağım yapıp veriyorum bu işe yarar mi bilmiyorum inşallah yarar günde 2 litre daha fazla su içiyorum

Malt içeceği de artıyor diye duydum ben denemedim ancak. İyi uyku, dengeli beslenme çok etkili.

Merhaba kızlar
Kuru düt
Kuru üzüm
Kuru incir
Hurma
Sizce işe yarar mı ?
İşe yaramasa bile güzel vitaminli bir içecek olur sütünüzün kalitesi artmış olur deneyin. Hurma ve inciri tek başına da yemenizi tavsiye ederim.Ben sütümle çok cebellestim 6.aydan sonra bıraktim uğraşmayı çünkü hiç bişey kalıcı bir etki etmiyor. Herşey çok az bir miktar arttırıyor. En önemlisi bolca su daha sonra kaliteli uyku. Ve stressiz bir yaşam.
Kimyon ve rezene de bir miktar ise yarıyor. Kısır gaz sorununuz yoksa ise yarıyor. Beyaz et vs. Ne yediğiniz de artıyor veya azalıyor siz takip etmelisiniz herşey herkeste aynı etki yaratmıyor. Bulgur pilavı bnde hiç bir işe yaramıyor iken kısır bir miktar ise yarıyor.malt içeceklerin zararı var öğrenince bıraktım zaten erkide etmemişti. Alkolsüz bira bir miktar etki etti yine ama bebeğe çok gaz yapıyordu ve yine iyi bir içecek değil . Bestlak hiç bir işe yaramadığı gibi bende ve bebeğimde aşırı bir gaz karın gurultusu yapmıştı 🤷🏻‍♀️ aslında hiç birşeye fazla yuklenilmemesi lazım ise yarıyor diye abartmamak lazım bn abartiyordum

Merhaba kızlar
Kuru düt
Kuru üzüm
Kuru incir
Hurma
Sizce işe yarar mı ?
özellikle kuru incir gerçekten işe yarıyor. hurma da öyle. bol su da için mutlaka.

X