anne oluyorum anneeee

xoxzlemle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2008
160
2
38
Allahım sonunda dualarım kabul oldu bende anne oluyorum inşallah. Allahım isteyen tüm kardeşlerime de bu duyguyu yaşatsın:

canım benım cok sevındım senın adına dılerım bebegını saglıklı bı sekılde kucagına alırsın iyi bir hamilelik dönemı gecırmen dılegıyle

Rabbim bebeğini kucağına sağlıcakla almayı nasip etsin hayırlı bir evlat olur inşaallah ne kadardır istiyordunuz bebek canım

Allahım sonunda dualarım kabul oldu bende anne oluyorum inşallah. Allahım isteyen tüm kardeşlerime de bu duyguyu yaşatsın:

gözün aydın canım allah hayırlı evlat etsin:ecrin_bebek:
sizide bebişinize hayırlı anne babalar olmayı nasip etsin çok sevindim kucağınada alırsın inşallah:1hug:

canım tebrikler allah kucağına almak nasip etsin belirtilerin neler yazarsan sevinirim nezan öğrendin babayı da tebrik ediyorum eeee onun payı daha yüksek

tebrik ederim canım.
Allahım tamamına erdirsin,isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu inşallah:Saruboceq:

Tebrikler.rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh

Tebrik ederim,Allah sağlıkla kucağınıza almanızı nasib etsin.Allah bize de nasib etsin.

çok teşekkür ederim arkadaşalar bir arkadaşımız belirtilerini sordu bende hiç bir belirti olmadı sadece 6 gün günüm geçmişti o kadar

sanırım uzun zamandır istiyordunuz allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasib etsin
vatana millete ve size hayırlı evlat olsun amin.

canım çok sevinidm bende istiyorum ama 9 aydır olmadı henuz darısı başıma ailene hayırlar ve guzellikle getirsın ınşallah

arkadaşlar hiç ümüdinizi kesmeyin sabredin ben 20 aydır istiyordum 4. klomen kullanışımdı eğer bu sefer de olmasaydı kanal filmi ardından aşı yapılacaktı 6 gün günüm geçmişti ama heveslenmiyordum çünkü geçen ay 3 ondan önceki ay 8 gün geçmişti ama işte nasip hayırlısını dileyin nasip ne zmansa o zaman oluyor Allahım tüm anne adaylarını da sevindirsin inşallah öpüyorum hepinizi

tebrikler canım allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım darısı bizim başımıza

tebrikler rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah bizleride dualarından eksik etme

çok tebrik ederim sağlıklı bir 9 ay ve urtoğu gibi sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin Rabbim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…