Anne olmak istiyorum...

mermer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
29
0
merhaba arkadaşlar bende yeni aranıza katıldım, öncelikle rabbim herkesin gönlüne göre versin, herkesin yardımcısı olsun. Bizde eşimle 4 aydır bebek istiyoruz, fakat olmuyor, 4 ay önce doktora gittim bazı testler yaptı, normalmış herşey, fakat ultrasonda muayene etmedi. adetlerim düzenli,(26-27-28 günde bir olurum) çok stres yapıyorum, her ay adet olup olmayacağım diye beklemek çok zor yaaa...bide çevrenin faktörü var tabii, herkes bebek bekliyor. olmadımı neden olmadı diyorlar
dua edin bana..nolur.:sm_confused:

teşekkür ederim, inş. olur,hayırlısı ile evet biliyorum uzun bir süre değil ama 1 sene çocuk düşünmedik, şimdide olmayınca insanı ister istemez düşündürüyor. Sen kaç yıllık evlisin hayal?

canım ben 2 bucuk yıldır beklıyorum sımdeden kafana takma gercı adetım 4 gun gecıktı yarın test yapıcam bana dua edın kızlar nolur

inşallah olur içini ferah tut her şartta kısmet işi Allah yardımcın olsunAllah hepimize bağışlasın bitane

merhaba ben de bebek isteyenlerdenim.ateş ölçme yöntemini bilen var mı?

daha yeni başladınız çalışmalara 4 ay nedir ki :)

biraz sabr et canım, çevrenide takmamaya çalış.
herşeyin hayırlı zamanı var.
baksana doktorun da bi sorunun yok diyor. sende sıkma canını.
en kısa zamanda seninde güzel haberlerini alırız inşallah :)

canım ya dah erken ne kadardır evliolduğunu yazmamışsın ama bak ben 6.5 yıllk evbliyim.............
bende istiyorum inş.rabbim hepimize verir sitres yapma
en önemlisi o zaten sitres yapmamak..........

benimde 4.aydan sonra oldu canım.testlerin normalse olucaktır mutlaka.benimde butun testlerim normal çıkmıştı.üzme kendini.

Benim ilk ayımda oldu onun yöntemleri var ben bilmiyordum.Araştırdım..
Hemen kalkmayacaksın belinin altına yastık koyup 1 saat öğle duracaksın tabi yumurtlama tarihini belirlemek lazım o zaman böyle yapınca olur inş benim böyle oldu bu şekilde olmayanlarda vardır ama sebepleri ortadan kaldırmak lazım.Allah yardımcın olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…