Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam canım hoşgeldin.. Tabiki de ihtimalin var.. bat nezaman canım?
Birde test filan yaptın mı? İnş bebiş vardır istiyorsan tabi

Merhaba canım hoşgeldin Mfk yönetimini duydum benimde aklımdaydı aslında eğer hamile değilsem mutlaka deneyeceğim bu yontemi..

Yerleşme kanaması herkesde olacak diye birşey yok..olmayanlarda var..

Tabiki ederiz sende bizim için dua et canım..

Test yaptın mı hiç?

Kızlar bende istiyorum 2 yıldır olmuyor.
1 düşüğüm var
Beni de aranıza alım
Merhaba bacıimm hoşgeldin .. ya ben seni takip listemde de gördüm geçenlerde.. biz kesinlikle seninle bir topikte konuşmusuz hatırlar gibiyim .. 2020 senesindeydi.. ama eminim yani konuştuk biz . Sevindim gördüğüme burda .. iyi ki geldin

Öncelikle çok sağol canım cevap için rabbim isteyen herkese nasip etsin sağlıkla bugün test yaptım negatif adete 8 gün var bakalım ne olacak

Be güzel yazmışsın kuzumm. İnsallah Şubat bize bebeklerimizin haberini getirir. Tüm isteyenlerin kucagı boş kalmasın amiiin

Kizlaaar bu arada .. ilişkide ters pozisyon çok öneriliyor.. Sırf bu sebepten birsuru kadın hamile kalmış.. bilginize..

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-11-17-48-23-762_com.instagram.android.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 41
Be güzel yazmışsın kuzumm. İnsallah Şubat bize bebeklerimizin haberini getirir. Tüm isteyenlerin kucagı boş kalmasın amiiin
Aminn canım Allah razı olsun.. İnshaAllah olucak Allahin izniyle
Hoşgeldin
Bu arada ne planı yaptın gebelik için paylaşmak istersen..belki fikir olur birilerine

İncir kurunu yumrtlamasi normal olanlar bence yapmamali ben yaptm kist oldu kocaman dr zaten yumrtlaman iiydi kullanmamaliydin dedi ablam yumrtlamasi yavasti yapti ilk aydan hamile kaldi
Hayit tohumu da tumoru olanlar ve gogus kitlesi olanlr kullanmamali prolaktin yuksekligi icinde kimj oneriyor kimi onermiyor risk yinede
hayit tohumu yumrtlama ve adet duzeni icin uygulanablr
Testere disli Aslan pençesi prolaktin yuksekliginde uygulanabilir
Sogan kuru adet gecikmesi , enfeksion ve ozellikle yumrtlaik kisti icin birebir kendmden bliorm
Surekli idrar yolu enfeksionu olan ilik suya iki kasik elma sirkesi her sabah ac karna yumrtlama ve hamilelk riski olmadigi zmnlrda icileblr
Erkekler icin keci boynuzu kuru en iisi keciboynuzu ozu ve havuc kuru cok faydali arkdasm 2 sene sonra bu kurleri donusumlu kullanrk hamile kalmis
Uzun arastirmalarim ve deneyimlerim belki birilerinin isine yarar
Ve bence buyun bitkisel otlr hamilelk ihtimali ve yumrtlama donemlerinde brakilmali naçizane fikrim
İlacla bitkisel otlr bir arada kullanilmamali
Dr onermesi disinda bunlra dikkt edelim

Allah razı olsun canım verdiğin bilgiler için

Merhaba hoşgeldin İnshaAllah güzle sonuçlar alırsın..
Bence biran önce başla Folik asite çünkü zaten normalde de gebelikten 3 ay önce başlanması tavsiye edilir..
Hosbuldum canımBende öyle okudum internette önceki gebelikten kalan vardı doktora gidene kadar içim ozaman. Teşekkür ederim cevabın için inşallah Allah seninde gönlüne göre verir sağlıklı hayırlı bebislerin olur

Öyle mi ?
Doğrudur canım. Evet malesef 2 senedir uğraşıyorum. O sıralar düşük yaşamıştım. Belki o zamanlar denk gelmişizdir.
Bende çok sevindim
Nasılsın iyi misin ? Ne durumdasın ?

Öyle mi ?
Doğrudur canım. Evet malesef 2 senedir uğraşıyorum. O sıralar düşük yaşamıştım. Belki o zamanlar denk gelmişizdir.
Bende çok sevindim
Nasılsın iyi misin ? Ne durumdasın ?
Geçmiş olsun canım.. sanırım gebelik şüphen vardi ondan konusuyorduk ben haber et demsitim yanılmıyorsam.. hatta yaz aylariydi..

İyimm elhamdülillah biraz kafam karışık bende işte gebemiyim degilmiyim onu anlamaya çalışmaktayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…