Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende yeni tanıştım kozalağı çok uzun kaynatıp yaptıkları birşeymiş kronik öksürük için birşey diyemem denemedik
ama eşim üflemeli müzik aleti çalıyor çok fazla öksürük yapıyor onda birde hastalık zamanı oluşan öksürükte denedik hemen kesiyor eğer çocuk için düşünüyorsanız kozalak şurubu yada pekmezini öneririm onlarda kesiyor çocuk için de daha uygun
Yok çocuk için değil benim eşimin kronikleşmiş öksürüğü var da iyi gelir mi diye

Amin bacım..Allah razı olsun..elbette samimi bir şekilde isteyince Rabbim esirgemez 🥰 Başka neler yaptın gebeli için belki bir örnek almak isteyen olur..
Senden de Allah razı olsun. Bizim sebepsiz olmuyordu,o yüzden en önemlisi kafama takmamak oldu, dediğim gibi Meryem süresini okudum, pek bir şey yapmadım bitkisel. Hem herkese aynı şey iyi gelmeyebiliyor.

Amiin bacım hoşgeldin 🌺

Nasıl bir hastalık bu ilkkez duyuyorum senden
Hoşbulduk canım, halk dilinde çikolata kisti derler. Senelerdir bu hastalığı çekiyorum evlenmeden önce öğrendim çocuğumun zor olucağını 😔 hiç inanmak istemedim ama 1 senedir evliyim olmadı. Çok zor bir hastalık ağrısı sızısı, cocuga engel oluşu hiç bitmiyor 😔 allah düşmanıma vermesin

Hoşbulduk canım, halk dilinde çikolata kisti derler. Senelerdir bu hastalığı çekiyorum evlenmeden önce öğrendim çocuğumun zor olucağını 😔 hiç inanmak istemedim ama 1 senedir evliyim olmadı. Çok zor bir hastalık ağrısı sızısı, cocuga engel oluşu hiç bitmiyor 😔 allah düşmanıma vermesin
Çok geçmiş olsun.. Rabbim şifasını versin inşallah peki yokmu bunun bir tedavisi doktorlar ne diyor ?

Çok geçmiş olsun.. Rabbim şifasını versin inşallah peki yokmu bunun bir tedavisi doktorlar ne diyor ?
Teşekkür ederim canım. amiiin🤲🏻 malasef net bir tedavisi yok.. regl dönemlerinde şiddetli ağrılar yapıyor mesela en zoru bu hayatım zindan oldu 😔ameliyat olup kistleri aldırsan kist tekrarlıyor, doğum kontrolle baskılama yapılıyor ama oda gecici bir süreç.
tam net bir cözümü tıpta yok ve bu hastalığın neden olduğu da net bilinmiyor.
en kötüsü de yumurtalık rezervini düşürüyor 🥺 benim çok düşük 😔😔😔
tıp beni bu hastalıkla inancımı kaybettirdi gercekten cok zor bi hastalık.

Teşekkür ederim canım. amiiin🤲🏻 malasef net bir tedavisi yok.. regl dönemlerinde şiddetli ağrılar yapıyor mesela en zoru bu hayatım zindan oldu 😔ameliyat olup kistleri aldırsan kist tekrarlıyor, doğum kontrolle baskılama yapılıyor ama oda gecici bir süreç.
tam net bir cözümü tıpta yok ve bu hastalığın neden olduğu da net bilinmiyor.
en kötüsü de yumurtalık rezervini düşürüyor 🥺 benim çok düşük 😔😔😔
tıp beni bu hastalıkla inancımı kaybettirdi gercekten cok zor bi hastalık.
Peki eminim duymussundur.. soğan kürü nu İbrahim Saraçoğlu tavsiye ediyo.. bütün kistler ekarsi bir kür.. denedin mi hiç bunu.. sonrada yumurta kalitesi için incir kürü ve havucu

X