Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet canım gayet basbaya pik 😍
Ay hadi İnşallah 🙈 eşim de belini sakatladı sabah ya kaçırabiliriz de yumurtlamayı 🤷
yumurtlamadan kaç gün sonra başlar belirti hamile kalındıysa
Valla eğer döllenme olduysa aslında rahme yerleşme 6-12 gün sürüyormuş ortalama. Ona göre değişiyor belirtiler. Kiminin erken başlıyor kiminin daha geç. Yerleşip beta HCG hormonu yükselmeye başlayıp belirgin düzeye gelince fark edilir belirtiler diyorlar 🤷 hiç yaşamadım bilmiyorum 🙈

Ay hadi İnşallah 🙈 eşim de belini sakatladı sabah ya kaçırabiliriz de yumurtlamayı 🤷

Valla eğer döllenme olduysa aslında rahme yerleşme 6-12 gün sürüyormuş ortalama. Ona göre değişiyor belirtiler. Kiminin erken başlıyor kiminin daha geç. Yerleşip beta HCG hormonu yükselmeye başlayıp belirgin düzeye gelince fark edilir belirtiler diyorlar 🤷 hiç yaşamadım bilmiyorum 🙈
Sen tekrar ovu yaptın mı canım

Ay hadi ya inşallah düzelir .

minseo minseo hosgeldin cnm 😊okudum mesajlarını guzelim göğüs ucu agrim var demişsin o agriyi catlatma iğnesi yapiyor cnm onemli olan devam etmesi o zaman gebelik olabilir ben ikinci catlatma ignemde hamile kalmıştım ilkinde de ikincisinde de göğüs ucu ağrısı oldu hamile kalmadığım ay gün gün azaldı adet yaklaşınca ama hamile kaldigim ay giderek artti ve hic geçmedi burdan anlayabilirsin sana tüyo olsun benden😉😊
Hoşbulduk tatlımmm, açıkçası ben de iğneye bağlıyorum bunu. Bakalım regl yaklaştıkça ne olacak🤔 senin kasık ağrın var mıydı?

hayırlısı kuzum ben de regl olucam pazartesi benim de hiç belirtim yok, daha test yapmadım ama bakalım çok düşük ihtimal
İnşallah olmazsın canım şurada çift çizgi görmek bile çok mutlu ediyor... Senin de çubuğunu görmek istiyorum o iki çizgili mükemmel çubuğu:)

Birsekilde denemeye çalış gün aşırı en kotu
Valla ona da kıyamıyorum 🙈 evet gün aşırı demişti doktor ama biz bir ay gün aşırı bir ay üst üste denedik karışık hiçbir şekilde olmadı 🤷 hangisi daha iyi emin olamadım ben de
Evet @Bsrbsr35 in 5 günde geçmiş mesela 🤔
Evet canım en azından moralini bozmadan iğne etkisini kontrol edersin. Yani ben de erken yapılmasına karşıyım insan sonuçta o negatif görünce kendiyle baş başa kalıyor. Pozitif de olsa o mu bu mu diye sorguluyor. Gönlünden nasıl geçiyorsa öyle yap etki altında kalmadan🍀

Kaçırma canım sen çalış adamı yorma 😂 bahane yok, çözüm var 😁

X