Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Testlerde güzel inşallah :) Ne zamandır istiyorsun ve yaşın kaç
Ya ben 4 aylık evliyim 26 yaşındayım istiyoruz doktor biraz korkuttu beni o yüzden böyle biraz panikledim prolaktin 47 yüksek amh düşüktü 1.31 filan ilaç kullanıyorum onlar içinde bugün de bunları istedi işte

Ben bugün hastaneye gittim 3 .gün gel demişti testler istedi sonuçlar çıkmış doktora gitmeden bilen varsa iyi mi kötü mü bilmiyorum yorumlar mısınız
Fsh:6.29 E2:74.43 LH:10.05
Canım lh yüksek fsh tan aradaki fark 3.76 eğer inci görünümü varsa pcos olma ihtimali yüksek e2 normal tsh AMH insülin bakılmadı mı

Bu hormonların hepsi birlikte değerlendirilmeli aslında fsh lh e2 tek başına iyi veya kötü demek için yeterli değil AMH için doktorunuz ne söyledi
Kötü değil ama senin yaşın için 2 üzeri olsa daha iyi olur dedi kalitelisini artırmak için ilaç verdi

Kötü değil ama senin yaşın için 2 üzeri olsa daha iyi olur dedi kalitelisini artırmak için ilaç verdi
İlaç mı yoksa vitamin mi verdi amh biraz düşük yaşınıza göre. 4 aylık evliymişsiniz daha çok erken panik yapmayın ama mutlaka takip yaptırın amh için. Ultrasonda bişey çıkmadıysa endişelenmenize gerek yok.

Bi şey yok dedi hatta kist filan var mı diye tekrar sordum yok dedi doktor
Amh nerden yaptırabilirim özele gittim ilk çok pahalıydı açıkçası

Bugün yumurtlama günüm günü değerlendirdikten başka yapmam gereken bişey varmı acaba

Bu tahlil sonuçları altrasonla değerlendiriliyor ultrason da bişey çıkmadıysa korkmanıza gerek yok üzülmeyin doktorunuzla görüştükten sonra bizi de bilgilendirin olur mu
İnşALLAH teşekkür ederim gidicem biraz sonra İnşALLAH güzel haberle gelirim

Bi şey yok dedi hatta kist filan var mı diye tekrar sordum yok dedi doktor
Amh nerden yaptırabilirim özele gittim ilk çok pahalıydı açıkçası
Hormon tahlilleri maalesef Bi tık pahalı olabiliyor bende geçen ay 140 lira vermiştim amh için özelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…