Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Antibiyotik düzeni etkileyebilir fakat imkansız diye bir şey yok canım biz ne imkansızlar gördük tedavisiz gebe kalan :)

Benide listeye alirmsm bu ikinci denemeydi tutmadi test negatif bat 08.12.20

Ben de bugün vurdum kendime kuzu kaç yumurtan gelişti? İğneden sonra ağrın oldu mu?
Canm sağ overde 2 tane gelişti.
Biri 19mm diğerinin mm söylemedi
Soldada gelişmekte olan folikül var dedi .
Evet bayağ oldu hemde çok ertesi günü ve sonraki gün şimdi azaldı.
Arada bir sancıyor oda minik minik atmalar
Herkes iğne sonrası test yapıyormuş pozitif çıkıyormuş. Tabi sonrası hüsranla bitende sevinçle bitende
Ben yapmayaya çalışıyorum testi.sonucta hcg hormonu elbet pozitif çıkar
Anlmadim burdaki insanların erken test yapisları

U Uzaygemisi35 canım testimi koydum, merak ediyordun ya. Yarın pik olur salı çatlar takvimde de öyle gösteriyordu zaten. Bugün kasıklarım ağrıyor.
Eki Görüntüle 2734227
Çok sağol kuzum demek ki testler de doğru gösteriyormuş hakikaten. İğneden sonra mı yaptın testi peki? Yarın öbür gün de yap bakalım ama bir arkadaş sanırım iğne etkisinden zaten öyle çıktığını söylemişti yanıltabilir diye. Kasık ağrısı da normal sanırım bakalım başka belirti hissedecek misin? Vücut şu an hamile gibi sanırım o iğne ile yalancı bir durum yaratılıyor çok ilginç şeyler valla :) aynı zamanda çok heyecanlı rahat yaptın mı iğneni nasıldı?

Benim de ağrı oldu da ondan sordum kuzu. Evet iğnede beta hcg var pozitif çıkarıyor erken yapmak bişey ifade etmiyor o yüzden regli beklemek en güzeli canım

Evet tatlım iğneden sonra yaptım testi zaten iğne de büyütüyomuş yumurtaları iyice. Salı çatlar benim yumurtalar bakalım salı nasıl çıkacak. Evet hamilelik belirtilerini yaşatıyor kuzu içinde beta hcg olduğu için, çok heyecanlı gerçekten beklemek bu ay heyecanlı olacak iğne çok rahat yapıldı etimi sıktım batırdım hiç acı hissetmedim çok şükür insan mecbur kalınca neler yapıyor di mi...

İnşallah güzel sonuçlar alacaksın beybi en azından belirsiz belirsiz beklemekten iyidir böylesi. Sanki tedavi için adım atınca en basit müdahale bile olsa insana bir rahatlık ve umut geliyor. Umarım umutlarımız boşa çıkmayacak sevindim rahat yapmana da hep öyle diyorlardı ama insan yine de geriliyor hiç yaşamadığı şeyler için. Sağlık olsun da bunlar hafif tatlı mecburiyetler

İnşallah canımm tedavi ile ilerlemek psikolojik olarak yük alıyor insanın üstünden gerçekten inşallah 2021 bizim için güzel başlar

İnşallah canımm tedavi ile ilerlemek psikolojik olarak yük alıyor insanın üstünden gerçekten inşallah 2021 bizim için güzel başlar
İnşallah canım 28i eşimin doğum günü ve yılbaşına 3 kişi gireriz diye umuyordum ama bu ay olmadı napalım en azından harekete geçtik belki dediğin gibi 2021 ilk aydan mucize getirir bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…