Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hcg değil canım tsh yani tiroid hormonum 7.04 olmuş bat 10 Aralık aslında bu ay farklı şeyler hissediyodum vücudumda hala hissediyorum ilk defa denemiştik bebiş ama tsh böyle olunca umudum ve hevesim kalmadı açıkçası tiroidim düşer inşallah şuan onun için dua ediyorum 🙏🏻
Bilmiyordum kusura bakma lütfen inşallah belkide allah söyletmiştir 🤲

Kızlar tarihleri güncelleyelim. :KK200:

@minnikMucize 16.11.20204 AYGECİKME
@Mihribaalin 17.11.20201,5 YIL
@DieFrauu 20.11.202018 AY
@Melegim96 22.11.20204 AY
@kutsalannelik 22.11.202028 AY
@Eylulkz 24.11.202020 AY
@Ihlamuragaci37 24.11.20201 YIL
@Dilhansah 24.11.202015 AY
@venushatun28 24.11.202011 AYGECİKME
@Random33 25.11.20204 AYGECİKME
@gecenin_resmi 25.11.202013 AY
@TOBEORNOTTOBE1 26.11.20205 AY
@Semaokrks 26.11.202012 AY
@deniz_busra 27.11.20203 YIL
@PpAaSs 27.11.20201 YIL
@Chern30 27.11.20207 AY
@MEMUR54 27.11.202024 AY
Bat 11 aralik benide ekler misiniz

Günaydın kızlar 🍀 minseo minseo iğnede bol şans canım 😊 benim Batı güncelleyelim istersen 1 2 Ocak gibi bekliyorum. ama bu ay film çekileceğim için sarkar mı ya da doktorum korunma önerir mi bilemedim. İstersen bu aylık beni komple silebilirsin de bir gelişme olursa söylerim zaten ben 🙏

Ahhh inşallah 🥰🤲🙈 sağol canım benim inşallah bakalım nasıl sonuç alacağım, yalancı belirtilere hazırlıklıyım 😂 seni etiketlerim mutlaka 🥰
Selam canım , daha önce üç kez yaptım bu iğneyi endişen olmasın çok basit ve acısız kendin çok rahat halledebilirsin.Tam dik 90 derece açıyla yapıp bittikten bi beş sn de beklemen iyi olur hemen çekme şırıngayı.
İğnenin İçinde horman olduğu için iğneden sonra Lh testinde hep koyu çıkacak, iğneden sonra test yapmana gerek yok.Hatta iğnenin içinde hcg hormonu var gebelik testin bile pozitif çıkıcak.Ben iğneden bir iki gün sonra sırf görmek deneme amaçlı yaptım 🙈☺️ Hamilelik testi çift çizgi oldu hemen 😋 aldığımız hormon yüzünden hem lh kopkoyu hemde hcg testleri çift çizgi çıkıyor.Gerçek sonuç için en az 14 gün beklememiz gerek, sonuçlar yanıltıcı olabiliyor çünkü.Bu ay bende denedim tekrar beklemedeyim bir haftam var inşallah güzel haberlerim olur 🤲🏻🧿 inşallah sizden de güzel haberler alırız 🤲🏻🧿

Günaydın kızlar 🍀 minseo minseo iğnede bol şans canım 😊 benim Batı güncelleyelim istersen 1 2 Ocak gibi bekliyorum. ama bu ay film çekileceğim için sarkar mı ya da doktorum korunma önerir mi bilemedim. İstersen bu aylık beni komple silebilirsin de bir gelişme olursa söylerim zaten ben 🙏
Sağol tatlım, sıkıntı yok ben yazarım listeye 🥰

Selam canım , daha önce üç kez yaptım bu iğneyi endişen olmasın çok basit ve acısız kendin çok rahat halledebilirsin.Tam dik 90 derece açıyla yapıp bittikten bi beş sn de beklemen iyi olur hemen çekme şırıngayı.
İğnenin İçinde horman olduğu için iğneden sonra Lh testinde hep koyu çıkacak, iğneden sonra test yapmana gerek yok.Hatta iğnenin içinde hcg hormonu var gebelik testin bile pozitif çıkıcak.Ben iğneden bir iki gün sonra sırf görmek deneme amaçlı yaptım 🙈☺️ Hamilelik testi çift çizgi oldu hemen 😋 aldığımız hormon yüzünden hem lh kopkoyu hemde hcg testleri çift çizgi çıkıyor.Gerçek sonuç için en az 14 gün beklememiz gerek, sonuçlar yanıltıcı olabiliyor çünkü.Bu ay bende denedim tekrar beklemedeyim bir haftam var inşallah güzel haberlerim olur 🤲🏻🧿 inşallah sizden de güzel haberler alırız 🤲🏻🧿
Sağol kuzum dediğin gibi uygulayım🙃 peki canım iğneden önce test yaptın mı lh testin koyu mu açık mı çıkıyordu benim hala pik olmadı acaba iğneden sonra mı büyüyecek 🤔 sende klomen ve ovitrelle mi denedin canım bu ay?

İnşallah canım ya bi yandan da tırstım çoğul gebelik olursa düşük riski falan dediler burda bakalım nolcak 😔
Bence buradaki olumsuz seyleri asla dusunup moralini bozma senin suan max seviye iyi hissetmen lazim yenik baslamaman lazim surece😊 sakin dusunup stres yapma her seyin guzel ilerleyecegini dusun hep🌸 Allah sana neyi ne kadar nasip etmisse onu alacaksindir yasayacaksindir kulak verme olumsuzluklara canim🤗🌸

Sağol kuzum dediğin gibi uygulayım🙃 peki canım iğneden önce test yaptın mı lh testin koyu mu açık mı çıkıyordu benim hala pik olmadı acaba iğneden sonra mı büyüyecek 🤔 sende klomen ve ovitrelle mi denedin canım bu ay?
Ben üç ay femare ve çatlatma iğnesi kullandım , kısmet olmadı 🥺 bu ay ise yumurta büyütücü ilaç kullanmadım ,kontrole gittiğim de adetimin ortalarıydı ve hala pik görmemiştim , o gün doktor istersen iğne ol dedi ve yaptım bende.iğneden önce son kez yine lh testini yapayım dedim hala koyu çizgi yoktu.Zaten iğne büyütüp çatlatıcak yumurtayı, dediğim gibi sonra yapılan tüm testler yanıltıcı kopkoyu çizgiler oluyor ve gebelik testi hep pozitif :KK49: inşallah gerçeğini de yakalarız 14 gün sonra 🤲🏻

Kızlar selam, ben de bir şey sorayım belki size de olmuştur :) 8 senedir aktif cinsel hayatım var ama çoğunlukla genelde eşim korundu ve şöyle söyleyeyim vücudum sperme çok alışık değil 🙈😬😬 2 aydır korunmuyoruz ama bu ay olmadı, BAT yumurtlamaya göre bugündü ve dün kahverengi lekelenmem başladı, bugün de öyle inşallah yarın sökülür diye umuyorum.. ama bu hayatımda ilk kez geçen ay oldu ve şimdi yine.. acaba korunmayı bırakmamızın regl düzenime bir etkisi var mı?
Canım korunmayı bırakmanın değil de , stres ve heyecanın etkisi olmuş olabilir.

İnşallah canım ya bi yandan da tırstım çoğul gebelik olursa düşük riski falan dediler burda bakalım nolcak 😔
Hiç korkma canım benim bazı şeyleri okumamak gerekiyor burda ben bunu çok iyi anladım bence güzel olacak herşey çoğul gebelikten de korkma Bi arkadaşım iğnesiz klomen le ikiz bebek dünyaya getirdi 5 aylık şuan kızları 5 yumurtası vardı onun da şükürler olsun kucağına aldı progestan kullandı ilk dönemler sadece o kadar

X