Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar birşey soracağım, gebelikte yeşilimsi akıntı normal mi?
Bilmiyorum canım Ama enfeksiyon olabilir benim gittiğim Dr sayfasında hamilelikte Dr a gidilmesi gereken durumlar arasında olağandışı akıntılar diye paylaşmıştı istersen bi Dr una sor sen de enfeksiyon vs varsa ilaç başlatır

Ben dr verdiği Multi vitamini aldım onun içinde de var folikasit bu yüzden ayrıca folikasit kulanmiyrojm btakviyemin adı imprly yumurta kalitesini artırıyor dedi dr eşinde kullanabilir hatta demişti Sperm kalitesi için ama ona almadık ben üçüncü aya girdim kullanıyorum bunu ama bunaydan sonra kullanmiycam artık normal folikasit e geçeceğim folicus plus var evde ona devam edeceğim. Senin kullandığın hangi marka peki
Banada doktor tavsiye etti impryl henuz almadim bu ay vitamin kullaniyorum faydasini gordunmu kullanirken hormon testlerin nasildi bayagi pahalida alip almamakta karasizim ama fshi dusuruyo diyolar bilemedim bende fiyatindan dolayi karar veremedim

Kızlar birşey soracağım, gebelikte yeşilimsi akıntı normal mi?
Canım benimde 6. Haftada felan olmuştu farklı yerde tuvalete gittiğim için olduğunu düşündüm ben ordan enfeksiyon kaptım herhalde daha sonrasında doktoruma söyledim fitil vermişti onunla geçti. Ondan sonrada sürekli kendi evimdeki lavaboyu kullandım sorun olmadı

Kızlar hayırlı sabahlar biraz saat erken ama 😁

benim bir sorum var acaba uyanık olan var mı 😁

erken gebelik testi aldım günüme 5 gün var ve yapmak istiyorum lakin daha yeni kedimin kusma sesine uyandık kalkıp temizlemek için ışığı açtım ve unutup tuvaletimi yani ilk idrarımı yaptım 🙄

bir kaç saat sonra ki idrarla yapsam sonuç çıkar mı

Kızlar hayırlı sabahlar biraz saat erken ama 😁

benim bir sorum var acaba uyanık olan var mı 😁

erken gebelik testi aldım günüme 5 gün var ve yapmak istiyorum lakin daha yeni kedimin kusma sesine uyandık kalkıp temizlemek için ışığı açtım ve unutup tuvaletimi yani ilk idrarımı yaptım 🙄

bir kaç saat sonra ki idrarla yapsam sonuç çıkar mı
Cnm 4 5 saat cok sıvı alma ve idaresini beklet oyle yap ama yarına kadar bekleyebilirim diyorsan yarın sabah daha garanti olur bence

O zaman yap cnm insallah doğum gününde mujde verirsin eşine hediye olarak 🥰😊yapınca haberdar et bizi de
Şaka gibi yaptımmm ama test bozul çıktı 🥺
Evde de sadece diğer kaset testi var başka da yok
Eczane geri alıyor muydu yenisini veriyordu sanki götürünce yanlış mı hatırlıyorum

ben hep atıyordum geçen gün bi arkadaşım öğle demişti

kaç defa denk geldi bana yanlış test 🥺

Şaka gibi yaptımmm ama test bozul çıktı 🥺
Evde de sadece diğer kaset testi var başka da yok
Eczane geri alıyor muydu yenisini veriyordu sanki götürünce yanlış mı hatırlıyorum

ben hep atıyordum geçen gün bi arkadaşım öğle demişti

kaç defa denk geldi bana yanlış test 🥺
Cnm götür aldigin yere gitme şansın varsa diğer kaset testi derken o ne

Bilmiyorum canım Ama enfeksiyon olabilir benim gittiğim Dr sayfasında hamilelikte Dr a gidilmesi gereken durumlar arasında olağandışı akıntılar diye paylaşmıştı istersen bi Dr una sor sen de enfeksiyon vs varsa ilaç başlatır
Evet ya bende öyle dusundum. İşte bugun yine beta hcg yaptırdım hem belki keseyi görürüm hem de akıntıya sorarım giderken elimde test sonucum olsun diye en son 6 gun önce 72 çıkmıştı. İnsallah guzel yukselmiştir dua et kuzum

Canım benimde 6. Haftada felan olmuştu farklı yerde tuvalete gittiğim için olduğunu düşündüm ben ordan enfeksiyon kaptım herhalde daha sonrasında doktoruma söyledim fitil vermişti onunla geçti. Ondan sonrada sürekli kendi evimdeki lavaboyu kullandım sorun olmadı
Yarın sabah 11 e randevu aldım canım. Bugun de test yaptırdım işte 6 gun once 72 ydi insallah guzel yukselmiştir kese zamanı gelmiştir. Hayırlısıyla sağol kuzum

X