Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Amiiin tatlım belirtilerin ne durumda kuzu
Arttı canım bugüne kadar 2 gün kasık sancım coktu adet olcam gibi tamda adet günlerimdi ondan olurmus neyseki leke falan bişey olmadı cok şükür kontrolede gittim hemen. Onun dısında arada hafif bulantım oluyor kuscam sanıyorum ama geciyo hemen geri. Uyku halide 2 gündür cok fazla sürekli uyuyasım geliyo bide sık idrarla gaz durumu var onlar beni zorluyo aniden geliyor sıkısıp kalıyorum

Arttı canım bugüne kadar 2 gün kasık sancım coktu adet olcam gibi tamda adet günlerimdi ondan olurmus neyseki leke falan bişey olmadı cok şükür kontrolede gittim hemen. Onun dısında arada hafif bulantım oluyor kuscam sanıyorum ama geciyo hemen geri. Uyku halide 2 gündür cok fazla sürekli uyuyasım geliyo bide sık idrarla gaz durumu var onlar beni zorluyo aniden geliyor sıkısıp kalıyorum
Baya artmış kuzu :) iğneler de vuruluyorsun ya onlar da yan etki yapıyordur illa

Ben kendimde enfeksiyondan şüpheleniyorum ya 1 2 ay önce kahve lekelenmeler çok yoğundu bu ay az geldi ama acaba dedirtti regl olursam bi Dr a gideyim bazen hiç belirtisiz de olabiliyormuş çünkü enfeksiyon🥺
Bende de enfeksiyon çok oluyor canım ve pek belirtim olmuyor. Sadece kasıklarımda hafif ağrı ve ilişki sırasındaki baskı hissinden anlıyorum artık. Hemen doktora gidiyorum. Şüpheleniyorsan hemen git canım ilerleyince çok zor oluyor

Bende de enfeksiyon çok oluyor canım ve pek belirtim olmuyor. Sadece kasıklarımda hafif ağrı ve ilişki sırasındaki baskı hissinden anlıyorum artık. Hemen doktora gidiyorum. Şüpheleniyorsan hemen git canım ilerleyince çok zor oluyor
Kuzum aslında belirtim yok ama gidince soracağım Dr a bi kafam rahat olsun

Aynen canım öyle bakalım hamşle olmadan önce artık herşeyine razıyum diyordum kussamda bayılsamda şimdide ondan hiç söylenmiyorum😂 sen nasılsın nasıl gidiyor
Olsun geçer bunlar çok şükür 🙏 iyi canım ben de bitanecik reglimi bekliyorum 😒

X