Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhabalar beni de eklermisiniz. 6 aydır istiyoruz. BAT 25 Ekim. Şubatta ben kadın uzmanına gitmiştim tahliller temiz çıktı. Demir ve D vitamini eksikliği dışında bişey yoktu
Ovülasyon sonuç vermeyince eşim doktora gitti ve sperm sayısında sıkıntı olduğunu öğrendik. Sanırım takviye alması gerekecek.🙄Yinede denemelere devam..

Merhabalar beni de eklermisiniz. 6 aydır istiyoruz. BAT 25 Ekim. Şubatta ben kadın uzmanına gitmiştim tahliller temiz çıktı. Demir ve D vitamini eksikliği dışında bişey yoktu
Ovülasyon sonuç vermeyince eşim doktora gitti ve sperm sayısında sıkıntı olduğunu öğrendik. Sanırım takviye alması gerekecek.🙄Yinede denemelere devam..
Eşine keçi boynuzu pekmezi içir canım

Doktorun ne diyeceğine bağlı işte tatlım @Uzaygemisi35 anlatmış komplikasyonlardan dolayı sanırım kar zarar oranına göre doktor krar verir ama çok çok iyi bir infertilite doktoruna gitmeni öneririm M Masalmina

Bakalım kuzum nasip. Yarın eşim sperm testi verecek, Perşembe günü hsg çekileceğim, 28inde de kontrole gideceğim. Herşey sonuçlansın bakacağız duruma göre

7 gun boyunca sabah aksam keciboynuzu kurude yapabilrsin canum

allttan mutlaka bakar kuzu o zaman çıkar atılıp atılmadığı bence.
Projesterona bakiyolar mesela 21.gun. Ondan sonra yasla beraber yumurta kalitesi azaliyor. Mesela 35 yasindaki bir kadinin senede kaliteli yumurtlama sayisi daha az daha genc bir kadina göre.
Fsh yuksekse kalite daha dusuk oluyor
Bunlar basit olan doktor tahminleri. Bir suru sey etkiliyor galiba ya

İyi akşamlar kızlar regle son 10 gün bugün sol kasık ağrısı başladı hele bir ara iğne batırdılar gibi oldu , belirti olabilir mi acaba

İyi akşamlar kızlar regle son 10 gün bugün sol kasık ağrısı başladı hele bir ara iğne batırdılar gibi oldu , belirti olabilir mi acaba
Takip et bakalım canım sıklaşırsa gebelik belirtisi olabilir benim çatlamadan sonra oluyor kasık batmam ama 1 2 gün sürüp geçiyor hamileyken istisnasız her gün batma yaşadım yataktayken ayaktayken kendini çok belli ediyordu

:halay:QUOTE="iloveme, post: 65436228, member: 457509"]
İçir İçir iyidir 😆
[/QUOTE]
Sen tasdikledigine gore iyidir kendisi macun yer esinede baska birdey yedirir ee sizin cocugunuz cok yaramaz olcak

X