Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hayra çıksın canım, ben de rüyamda lohusa bi kadın ile kız bebek gördüm bebekle ben ilgileniyodum hayırolusun
benim se sakalım çıkmıştı rüyamda süiz lohusalr bebişler görün ben sakallı fiona😁 pko kıllanma yapar sakal çıkar mı acaba diye kendi bilinçaltıma işlemişim heralde :110:

Canım Canikox Canikox şimdi gördüm. Sen test yapma konusunda bile o kadar herkese üzülmemesi için yapmama telkininde bulunuyorsun, kimse o üzüntüyü hayal kırıklığını yaşamasın diye. Kalbin o kadar güzel ki bunu bile düşünmenden belli. Ve yine sen ki doğurmadığın çocuğun annesi olmaya hazır koca yürekli bir insansın. Kesinlikle benim anne olmamam lazım düşüncen şu anki yoğun duygularından kaynaklı, senin o kalbin kendine de herkese de çocuğuna da fazla fazla yeter. Şu an çok üzgünsün haklı olarak, hele ki geçmişte onca acıyı yaşayınca artık bir şeyler benim için de kolay gitse ne olur, istediğim bir şeye de kolay sahip olayım diye düşünüyor.. o kadar haklısın ki.. şu an bu sana saçma gelecek belki ama gerçekten hamile kalabiliyorsun ve fark etmeyecektin belki bunu, bu ay da böyle öğrenmiş oldun. Bence bunu gerçekten bir mesaj olarak düşün, sabret, hamile kalabiliyorsun ama zamanı henüz gelmedi. Hayırlısıyla, hayırlı zamanda gelecek inşallah 🙏

Canım Canikox Canikox şimdi gördüm. Sen test yapma konusunda bile o kadar herkese üzülmemesi için yapmama telkininde bulunuyorsun, kimse o üzüntüyü hayal kırıklığını yaşamasın diye. Kalbin o kadar güzel ki bunu bile düşünmenden belli. Ve yine sen ki doğurmadığın çocuğun annesi olmaya hazır koca yürekli bir insansın. Kesinlikle benim anne olmamam lazım düşüncen şu anki yoğun duygularından kaynaklı, senin o kalbin kendine de herkese de çocuğuna da fazla fazla yeter. Şu an çok üzgünsün haklı olarak, hele ki geçmişte onca acıyı yaşayınca artık bir şeyler benim için de kolay gitse ne olur, istediğim bir şeye de kolay sahip olayım diye düşünüyor.. o kadar haklısın ki.. şu an bu sana saçma gelecek belki ama gerçekten hamile kalabiliyorsun ve fark etmeyecektin belki bunu, bu ay da böyle öğrenmiş oldun. Bence bunu gerçekten bir mesaj olarak düşün, sabret, hamile kalabiliyorsun ama zamanı henüz gelmedi. Hayırlısıyla, hayırlı zamanda gelecek inşallah 🙏
Canım çok sağol 🙏 Kalpler karşılıklı güzeller. Hayırlısı artık.

Bu pik bence benim bahsettiğim benim mesela tüm yumurtlama belirtilerim oldu akıntı kasık ağrısı vs pik ve çatlamayı gördüm o gerçek yumurtlamamdı ama regle yakın hiç bi belirtim yokken tesadüfen ovü yaptım koyu çıktı ama pik denemezdi, bazı arkadaşlar gebelik dedi bazıları yumurtlama ama ikisi de değildi anlık bi lh dalgalanmasını yakaladım
Evet görmüştüm testini canım cidden kafa karıştırıyor bu testler. Benimki tüm belirtileri yaşayarak pik oldu. 2 gün öncesi pik olduğu gün ve sobraki gün değerlendirdik inşallah tutmuştur

Anestesiz cok zor oluyormu sanirim ben onu da gidecegim ozel hastanede sorayim, kafamdaki tum soru isaretleri silinsin istiyorum
kuzum sen normal muayenede bile geriliyorsun ama büyük ihtimalle anestezisiz çektiremezsin 😬

Aynen canim, prolaktini ozellikle isteyecegim, d vitamini kullaniyorum suan ama ona da bi bakmak lazim fazlasi zararmis cnku, her ay yeni stresler kaygilar :))
Bu yol çok zor maalesef canım hamile kalsak ona bile bir sürü kaygı duyacağız 😏
Umut etmekten yoruldum desem. Ben neler yaşadım neler atlattım. Hiç bu kadar çökmedim. Belki de yaş ilerledikçe yorgunluk da artıyor bilmiyorum. Üstüste gelmesi belki de böyle çöktü üzerime. Hep güçlü hep pozitif olmaya çalışmak iyi bişey değilmiş. Kendi başıma olduğum halde çok istememe rağmen ağlayamıyorum bile.
O kadar haklısın ki.. ne diyeceğimi bilemiyorum çok üzgünüm, bağıra bağıra ağla bir şeyleri kır dök dediğin gibi, bunları hissetmen çok normal. Ama eminim bir çaresi var ve sen evladına kavuşacaksın 🙏🏻

cankuuuşş iyiyim şükür sen nasılsın ben burlardayım yaaaaa filmden önce adet oldum filmden sonra ilça verdi yine duphastan yine oldum şimdi bilmiyom olcammı olmıcammı :KK70: nolcak mechul troid için ilaç içiyom haftaya kontrole gideceğim bakalım sen nerlerdesin napıyosun:KK50:
Film nasıl çıktı kuzum normal mi 😍 inşallah düzene girecek bir şekilde ya umarım güzel haberler verir doktorun 🥰
Benim de ameliyat sonrası rahim düzelmiş güzel haber ama kist oluşmuş kötü haber :KK70: O yüzden adet gelince birkaç güne kist atılırsa aşılama yaptıracağım inşallah 😅

Testler geldi yapmamk için kendimi cok tutuyorm:KK43:yapsamda negatif gerçi

kuzum sen normal muayenede bile geriliyorsun ama büyük ihtimalle anestezisiz çektiremezsin 😬

Bu yol çok zor maalesef canım hamile kalsak ona bile bir sürü kaygı duyacağız 😏

O kadar haklısın ki.. ne diyeceğimi bilemiyorum çok üzgünüm, bağıra bağıra ağla bir şeyleri kır dök dediğin gibi, bunları hissetmen çok normal. Ama eminim bir çaresi var ve sen evladına kavuşacaksın 🙏🏻
Hayırlısı canım..
Hayatımda ilk kez avaz avaz ağladım epey de kırdım döktüm. Rahatladım ama..

Hayırlısı canım..
Hayatımda ilk kez avaz avaz ağladım epey de kırdım döktüm. Rahatladım ama..
İlkinde kabullenmiştin, ya da sana öyle gelmişti belki ama kimbilir farketmedin ne kadar üzüldün.. ama acını atınca üzerinden umut geri gelecek, yumurtlama takibi falan düşünmez misin, sonrasında progesteron desteği verilebilir 🤔

İlkinde kabullenmiştin, ya da sana öyle gelmişti belki ama kimbilir farketmedin ne kadar üzüldün.. ama acını atınca üzerinden umut geri gelecek, yumurtlama takibi falan düşünmez misin, sonrasında progesteron desteği verilebilir 🤔
Çok küçük olduğu için progesteron veremediler. Zaten hastanede epey kanamam başlamıştı.

Ben çok uzun zaman yumurtlama takibi yaptım zaten. Halbuki gerek de yok. Adet harici günaşırı ilişki pek şaşmaz bizde evlendiğimizden beri.

P
Peşpeşe 2 ay olması kötü vurdu..

X