Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Herşey için çok geç.. test yaptım negatif. Artk umursamıcam bu ay da dinlenicem femaraya devam etmicem. Hasta olursam kafama göre rahat bi ay yaşamak istiyorum kafama göre yiyip içmek herşeyi yiyip içmek istiyorum her sabah folik asit alıcam diye sağlıklı kahvaltı yapmak istemiyorum stressiz bi ay yaşamak istiyorum 🥺🥺🥺
canım gönlüne göre olsun inşallah ne diyim ya işte bizi bu tek çizgler nasıl üzüyor nası yoruyor . allah yardımcımız olsun inşallah 🙏🏻

Eminim bunun da bir vakti zamanı var. Kuzu ben silik çizgi gördüm de noldu. Düştü 🥺
Sarılıp ağlayalım suan o moddayım.. Allah yardımcımız olsun hepimizin derdi aynı işte farklı hikayelerle.. rabbim vaktinde verecektir elbette ama işte şu süreçler her ay insanın canını okuyor.. hayırlısı olsun kuzum inşallah güzel haberi sen verirsin😘

Kızlar yine ben:))) dr 21. Gün progesteron testi istedi. 21. Gün pazara denk geliyor. Özel laboratuvarlar pazar kapalı, cumartesi yaptırsam yani 20. Gün bir şey olur mu sizce? Bir gün çok önemli mi?

Sarılıp ağlayalım suan o moddayım.. Allah yardımcımız olsun hepimizin derdi aynı işte farklı hikayelerle.. rabbim vaktinde verecektir elbette ama işte şu süreçler her ay insanın canını okuyor.. hayırlısı olsun kuzum inşallah güzel haberi sen verirsin😘
Canim yaninda olabilmeyi ve sarilmayi cok istedim suan 😢 yalniz degilsin, umudumuzu korumaya clsalim, duamiza devam edelim insallah bir gun bizlerin de yuzu gulecek 🍀

Bende birşey sormak istiyorum gebelik düşünüyorum 1.5 yıldır sonuç başarısız hormonlarıma baktırdım tsh 5.60 çıktı dr yüksek olduğunu söyleyerek ilaca başlattı. Sizce sonuç alır mıyım kısa sürede
Elbette tsh çok önemli. İlaç tedavisiyle kontrol altına alınabilir tabi ki. Tez zamanda gönlünüze göre olsun

Hayırlısı kuzum 🙏
Fena halde kasık ağrım var. Her an adet olacakmış gibiyim.

Ço
Canim yaninda olabilmeyi ve sarilmayi cok istedim suan 😢 yalniz degilsin, umudumuzu korumaya clsalim, duamiza devam edelim insallah bir gun bizlerin de yuzu gulecek 🍀
çok sağolun ya gerçekten iyi ki varsınız hepiniz camım inşallah ya inşallah bit gün 🤷‍♀️

X