Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kizlar esim sperm testi verdi ozel bi hastanede sonuclari doktora yonlendirmisler
ama sorun su ki ilcedeyz biz her zaman gidemiyorz doktor telefonda sonuclari soyler mi yada gitsek muayene ucreti alirlar mi sonuclara bakmak icin bilgisi olan varmi?

Beklicez deniliyor sadece. Progestan fitil kullanıyorm. Haftalk iğne. Clexane de var. Böyle olupta düzelen varsa umut olacak bana😔
Canım burda şuan sadece 2 hamile var hepimiz hamile kalmaya çalışıyoruz yani bu durumu yaşayan olduğunu sanmıyorum hamile topiklerine yazarsan belki aradığın sorunun cevabını bulabilirsin

Kizlar esim sperm testi verdi ozel bi hastanede sonuclari doktora yonlendirmisler
ama sorun su ki ilcedeyz biz her zaman gidemiyorz doktor telefonda sonuclari soyler mi yada gitsek muayene ucreti alirlar mi sonuclara bakmak icin bilgisi olan varmi?
15gün içinde ikinci muayne ücretsiz oluyor muayne ücreti almaz giriş yaptırmadan gidin sekreterin bizim sonuçlarımız vardı çıktı mı diyin sizi alırlar içeri

bişeyler oldu ama noldu muamma :KK70:
Keşke görebilsek içeriyi ya amaan eve ultrason cihazı alıp kendim bakçam artık yumurtalara :KK70:
Anladm cnm en kisa zamanda hayirlisiyla bebislerimize kavusuruz insallah
Amin canım inşallaj
Bizim de aynı şekilde oldu e mail adresimize gönderdiler canım

X