Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aynen ben de sırf bu yüzden giremiyorum 😍

Kuzum buralardayım da topiği takip edemedim hem çok hızlı ilerliyor hem de vakit bulamıyorum çok zaman alıyor 😘
Ben adet bekliyorum sen napıyorsun nasılsın ?
napim canım ben de aynı hızlı ilerliyor ben de bazen yetişemiyorum bugün sakindi bakabildim biraz ama bütün ay acısı çıkar muhtemelen :) ben de bat beklyiorum keşke gelmese diyorum minik bir ümit işte

Cnm benim doktor hiç lh bakmıyor ya ben anlamadım çok önemli değil m acaba geriye dönük bütün tahlillere de baktım lh bakmamış hiç. Cnm ben hem ağustosta hem de eylülde baktırdım hormonlara yazayım hepsini de bi yorum yap bakalım
Ağustos 15.estradiol 43 fsh 4.9 prolaktin 19
Eylül 19 estradiol 60 fsh 0.90 prolaktin 8. Amh 8.60
aslında lh ile fsh beraber daha anlamlı diye biliyorum

bunu heemn hormon memuremize soralım :) minseo minseo :KK55:
Canım bence lh önemli fiona nın dediği gibi lh fsh bi arada değerlendiriliyor diye biliyorum pcolularda mesela lh yüksek olur doktor bildiği için mi istememiş acaba🤔 amh gayet iyi sanırım pco dan kaynaklı o kadar yüksek yalnız fsh çok düşmüş neden öyle ilaç falan kullandın mı ya da 2 testte döngünün 3. Günü mü yapıldı? Prolaktin E2 gayet iyi canım

Aynen ben de sırf bu yüzden giremiyorum 😍

Kuzum buralardayım da topiği takip edemedim hem çok hızlı ilerliyor hem de vakit bulamıyorum çok zaman alıyor 😘
Ben adet bekliyorum sen napıyorsun nasılsın ?
Evet valla çok zor oluyor, bir bakmışım gün bitmiş her şey kalmış 😔 briax dengeli gitmeye çalışıcaö bakalım merak da ediyorum bir bağ oluşuyor ne yaptı ne etti diye düşünüyor insan

Canım bence lh önemli fiona nın dediği gibi lh fsh bi arada değerlendiriliyor diye biliyorum pcolularda mesela lh yüksek olur doktor bildiği için mi istememiş acaba🤔 amh gayet iyi sanırım pco dan kaynaklı o kadar yüksek yalnız fsh çok düşmüş neden öyle ilaç falan kullandın mı ya da 2 testte döngünün 3. Günü mü yapıldı? Prolaktin E2 gayet iyi canım
Kııııııız çok mu kötü düşmüş fsh kötü bişey mi yanii ne oynak ya bu değerler ilk değerim çok güzeldi halbuki 4.9

Cnm klomen kullandım 2 kutu ondan düşmüş olabilir fsh şimdi aklıma geldi mahvetti beni zaten hala çekiyorum acısını klomensiz da nasıl olacak bu pko yla bilmem ☹️

Aaa ondan düştü o zaman kuzu
Şimdi yapmıcam diye kendime söz verdiğim şeyi yaptım netten baktım😊 fsh düşüklüğü ile ilgili çok bişey yazılmamış ama yüksekliği kötü demişler hep daha fazla bakamadım gerçi korkuyorum bu kadar araştırmaya kötü bişey okurum diye çünkü bu konuda acı tecrübelerim var 😊

Şimdi yapmıcam diye kendime söz verdiğim şeyi yaptım netten baktım😊 fsh düşüklüğü ile ilgili çok bişey yazılmamış ama yüksekliği kötü demişler hep daha fazla bakamadım gerçi korkuyorum bu kadar araştırmaya kötü bişey okurum diye çünkü bu konuda acı tecrübelerim var 😊
canım kötü olaydı doktur söylerdi zatenn takılma hiç demek klomenden mi düştü nolduysa

Çok riskli ya da kötü bişey olsa doktorun söylerdi kuzu bence klomen etkisi olabilir senin dediğin gibi

canım kötü olaydı doktur söylerdi zatenn takılma hiç demek klomenden mi düştü nolduysa
Aynen cnm doktor ona da bakmıştır heralde kötü olsa söylerdi doğru diyosun
Çok riskli ya da kötü bişey olsa doktorun söylerdi kuzu bence klomen etkisi olabilir senin dediğin gibi
Klomen fsh ı yükseltiyormuş cnm tam tersiymiş ama dediğiniz gibi kötü olsa doktor söylerdi görmemiş olamaz heralde

Aynen cnm doktor ona da bakmıştır heralde kötü olsa söylerdi doğru diyosun

Klomen fsh ı yükseltiyormuş cnm tam tersiymiş ama dediğiniz gibi kötü olsa doktor söylerdi görmemiş olamaz heralde
söylerdi canımcım mutlaka, zaten sürekli takip edip ard arda yapılmiş testler ,içini ferah tut :>)

Ben slaytlara grafikleri de ekledim. Ders sırasında da laptop + tablet ekran paylaşımı ile programda çizerek halledeceğim.
Tablet grafik tablet mi yoksa normal tablet mi? Bir de bilgisayara tablete entegre ediyorsanız nasıl kullanıyorsunuz her iki ekranı?

Ya hafif kahverengi lekeler var akıntımda acaba regl mi olcam yoksa hamilelikle ilgili bir belirti olabilir mi

napim canım ben de aynı hızlı ilerliyor ben de bazen yetişemiyorum bugün sakindi bakabildim biraz ama bütün ay acısı çıkar muhtemelen :) ben de bat beklyiorum keşke gelmese diyorum minik bir ümit işte
Belki gelmez kuzum umut her zaman vardır sen yumurtlama görmüştün değil mi 😍
Evet valla çok zor oluyor, bir bakmışım gün bitmiş her şey kalmış 😔 briax dengeli gitmeye çalışıcaö bakalım merak da ediyorum bir bağ oluşuyor ne yaptı ne etti diye düşünüyor insan
Öyle canım ben de arada girip ilk sayfaya bakıyorum hamile var mı diye 😅

X