Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Korkuyorum test yapmaya almadım test falan kuzum ya tek belirtim kasık ağrısı ve göğüslerim şiş ve kahverengi ama karnında adet olcak Gibi cok hafif sancı var belki bugün alırım bı tane test
Rüyamda ters yapıyordum pozitifti ya nasıl seviniyordum anlatamam
Canım aynı durumdayız, belirti olarak saydıkların, test yapmaktan korkman, rüya falan aynı ben
Kızlar hastaneden aradılar çok yeni bir gebelik var dediler 60 çıkmış sonucum inanamıyorum. İnşallah sağlıkla artar darısı tüm isteyenlere
Canım nasıl sevindim yaaa sağlıkla gelsin bu sefer inşallah belirtin var mıydı bat ne zamandı

Kist polip bunlar hakkında hiç bir bilgim yok inşallah bendede yoktur bunların belirtisi varmı yoksa testlerdemi anlaşılıyor kızlar?ben hiç gtmedim şimdiye kadar doktora

Canım aynı durumdayız, belirti olarak saydıkların, test yapmaktan korkman, rüya falan aynı ben

Canım nasıl sevindim yaaa sağlıkla gelsin bu sefer inşallah belirtin var mıydı bat ne zamandı
Her iki hamileliğimde de en büyük belirtim göğüs uçlarımın dimdik olması hafif sızlaması. Kasıkta ağrı vardı hafif. bugün biraz daha fazla. Bat geçeli çok oldu ama ben pkoyum belki de tarlusali kullanırken yumurtladım bilemiyorum canım. Allah isteyen herkese nasip etsin hepimize sağlıklı gebelikler versin

Aaa öylemi oluyo ben erken catliyo diye erken geliyo sandim ama doktor ultrasonda yumurtan var buyuyo demisti yani catlamadan sönmüş ve ben adet olmuş olabilirim degilmi bu anlamami geliyo ya bu yumurta olmasi catlamasi adet olunmasi kafam karisiyo neye gore adet oluyoz biz o zaman yumurtlama o ay olmazsa ya da catlama olmazsa

Amin canım amin belki de geç döllenme olmuştur hayırlısı olsun haberdar et sonuçlarından bizi

Cnm peki polipler vajinal ve karından ultrasonla görünmüyor mu daha 3 gün önce doktordaydım baktı bişey var demedi o zamanda vardı lekelenme
görünüyo canım kben o zaman karından baktırıyordum koyduğu gibi görmüştü doktor o zaaman snde polip ihtimalini eleyelim

Vajinanın içine mi koyuyorlar sülüğü?
Evet canım çoğunlukla öyle yapıyorlarmış. Bu forumda çok okudum ve okuması bile beni çok tedirgin etti. Sonra doktorlarda çözüm arayacaklar belki daha çok sıkıntıya yol açıp. O smear testi alınırken kullandıkları spekulum ile rahim ağzını açıp oraya salıyorlarmış sülükleri. Bir de e nasıl rahat ediyorsunuz ya içinizde kalırsa başka bişi olursa falan diye soranlara ise yok onlar işleri bittiğinde dökülüyorlar kendileri diyorlar. Ben onların dökülmesini falan hayal edemiyorum tövbe yarabbim gerçekten korku filmi çekilse tutar yani bu sahneler korkunç bence

görünüyo canım kben o zaman karından baktırıyordum koyduğu gibi görmüştü doktor o zaaman snde polip ihtimalini eleyelim
Ne olabilir ki başka ya bi tek bu ay böyle bişey yaşadım ve bu ay da kistim var aklıma başka bişey gelmiyo kistten başka ne olabilir ki ya Allah korusun kötü bişey olmasın korkuyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…