Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sorma bıktım artık ya test yapmam herhlde ya hiç umudum yok bu ayda nedense
Asma suratını benimde kafamda zibilyon tane sorun stres dusunce var ama yilmak yok. Bende sorunlar gırla ama vazgecmem gecemem elbet bir gün olacak

iğneler beni de korkutuyordu iğneler. anesteziyi duyunca iğne korkum geride kaldı. şu an neden devam ediyorsun iğnelere? düşük önlemek için mi?
Aslinda hc lekenlenmem vs olmadi bugune kdr ama tup bebek tedavisi protokolunde var 12 hfta devam edilecek seklinde yziyordu, daha transferden once imza atmstk, progesteron hormonu iste, sanirim destek oluyor vucuda

Amin inşallah Allah razi olsun ama cok düşük ihtimaller bunlar benim icin
Olsun ihtimal ihtimaldir. Hep söylüyorum aslında bu işte ihtimaller en kötü durumda bile %50. Ya tutar ya tutmaz. İnşallah hamile kalırsın da hiçbir ekstra müdahaleye gerek kalmaz

Aslinda hc lekenlenmem vs olmadi bugune kdr ama tup bebek tedavisi protokolunde var 12 hfta devam edilecek seklinde yziyordu, daha transferden once imza atmstk, progesteron hormonu iste, sanirim destek oluyor vucuda
Humm bunu bilmiyordum. Kaçmam için yeni bir sebep

Olsun ihtimal ihtimaldir. Hep söylüyorum aslında bu işte ihtimaller en kötü durumda bile %50. Ya tutar ya tutmaz. İnşallah hamile kalırsın da hiçbir ekstra müdahaleye gerek kalmaz
İnşallah İnşallah. Bir bucuk yıldır doktorlara gitmekten ultrasina girmekten ilac icmekden ameliyat olmakdan o kadar yoruldum ki

bana kanama veya lekelenme olmadigi surece kullanilmasina gerek yok gibi geliyor ama herkes rutin kullaniyor, ben de birakirsam bisi olur korkusuna devam ediyorum, embriyo tutunduktan snra o hisle her halukarda devam edersin hc merak etme
Böhüü Tüp bebek kıymetli bebek diyorlar ya demek riske atmamak için yapılıyor. Vay be... O çocuk sağlıkla bir doğsun, ben bunların hesabını kocama sormaz mıyım

Herkes kendi vücudunu tanıyor, sen farklı bişey hissediyorsan neden olmasın hatta lütfen inşallah vardır amin
Benim bacaklarımda bugün dayanılmaz bi ağrı sızı var. Yürüyemiyorum resmen ve yattığımda bile sızım sızım sızlıyor iğnenin etkisi mi bu da yaa? İğneden sonra günlerce bişey olmadı halbuki

Gebelik belirtisi olsun nolur ya. Bu bahar ayları o aylar olsun, herkes müjdeyi versin. Şeyi yani plansız sürpriz gebelik haberini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…