Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhaba hanımlar, işler çok yoğun olduğu için size yazamıyorum ama okuyorum. Yarın büyük gün 😏
Aşırı belim ağrıyor adım atamıyorum. Sarı-şeffaf akıntı devam ediyor. Sağ yumurtalığıma bir anda kramp giriyor. Başka bir şey yok. Ne mide yanması, ne göğüs şişkinliği 🥺
İki seçenek var: ya çok şiddetli regl olacağım ya da minik bir mucize gelecek 🙈

aaynen yarın bı kan testı yaptırabılırsem yaptırcam yoksa tarlusal alıcam
Doktora gitmeden ilaç alma
anladim canim, evet Bahceci Umut ile ilgili oyle durumlar olmus okumustum ben de haberlerde, belki de o olaydan snra sistemlerini degstrmisler ve her sey cok skiydi transfer gunu ve anina kdr, ama cok zor tabi hem maddi hem manevi olarak, dilerim en kisa zmnda hc gerek kalmadan kndilinginden hamis kalirsin
İnşallah hepimiz sağlıkla ve hayırlısıyla...
yarın dogum günüm 28 e giricem. keşke hamile olsaydım da öyle gırseydım ben hamıle kalcamda doğacakta pof yaş gecıyor mu sabır mı tükeniyor bılmıyorm
ipek_annesi ipek_annesi Gel bak burada 40'ına giren biri daha var 🤣
Evet canım o da ilginç ama rahim kalınlaşıp dökülmeyedebiliyor demek ki. Bence de yarın bi kan ver ona göre ilaçla devam edersin. Yolların ustası olmuşsun bile şoför Nebahat 😎süpersin canım daha da iyi olur inşallah. iyi bence kafa dağıtman iyi olmuş ben de değişik hobilere kitaplara falan sardım.

Kızlar Nm88326 Nm88326 keçiboynuzu özü ve pekmezi farklı. Çok benziyor ama aynı işi görmüyorlar. Özü soğuk pres oluyor ve çook sağlıklı. Özellikle solunum sıkıntısı yaşayanlar, astımı alerjisi olanlar (@terelellidenhalliceyim bak buralar senin için!) Ne bileyim sigara içip öksürüğü olanlar veya işte kışın boğaz kuruluğu vs yaşayanlar inanılmaz rahatlatıyor çok iyi geliyor. Bütün ciğerleri temizliyor bu gibi durumlarda çok öneriliyor. Ne ilaçlar tedaviler kullanıp fayda göremeyen akraba ve arkadaşlarım astımları çok ciddiydi bununla inanılmaz rahatladılar. Sabah akşam birer kaşık yutacaksınız. Çokk sağlıklı gerçekten ama soğuk pres olmasına ve üniversite onaylı falan olmasına dikkat edin. Hacettepeninkileri beğeniyorum ben. Tabi spermlere cinsel güce falan da çok faydalı ama ben bu kısmını biliyorum sadece 🤷 bağışıklık için falan da şok iyi şekeriniz falan yoksa herkes kullanabilir bence

Benim mide aşırı hassas ya demir eksikliği için pekmez yiyorum. O bile acıtıyor bazen.

R Random3
Bizim kaleci baya profesyonel ama benim de inadım inat kıçım 2 kanat 😂😂 gol olacak bu sefer inşallah 💪😂
Kadere inanırım olacak olacak vol.2 gol geliyoooğr beklemedeyiz

Hiç tedavi uygulamadım hiiiç. Sadece yumurta takibi yaptık onda da çok gerildim gerginlikten eşimle kavga ettim değerlendiremedik boşa gitti hajhsjsbsbsh
Aa bu ben. Ben tedavi görmediğime şükrediyorum bazen. Alacağım onca ilacı, sonra yan etkileriyle oturacağım yatakta :/ Prolaktinimi düşürdüler ilaçla. Adamın tribi ağır bastı. Haybeye gitti, prolaktin de geri yükseldiğiyle kaldı meh
Yok canim şükür iyiyim. Sadece dün baya mide bulantısı çektim çok kötüydü ama bugün bıçak gibi kesildi sabah prilam içmiştim ondan heralde. 20 Mart'ta falan Ankara'ya gideceğiz küçülme olmazsa alacaklar kisti. Kanserle alakalı bir sürü kan aldılar hepsi çok iyi çıktı şükür. Ama mr a giremedigim için tam ne kisti bilmiyorlar çikolata kisti olabilir dedi. İnşallah kötü birşey çıkmaz
İnşallah ameliyata kalmadan kendiliğinden küçülüp yok olur gider. Bebişini sağ salim kucağına alırsın
Merhaba hanımlar, işler çok yoğun olduğu için size yazamıyorum ama okuyorum. Yarın büyük gün 😏
Aşırı belim ağrıyor adım atamıyorum. Sarı-şeffaf akıntı devam ediyor. Sağ yumurtalığıma bir anda kramp giriyor. Başka bir şey yok. Ne mide yanması, ne göğüs şişkinliği 🥺
Güzel haberlerle gelirsin inşallah 🙏

Valla biz az önce kavga ettik.. Ben kendini mahcup hissediyor sanıyordum meğer beni suçlu buluyormus zeytinyag gibi çıktı üste yaa suan ben suçluyum son dakika haberi kizlar ..
Bana da dün dedi ya beş ayı düzgün değerlendirememe sebebimiz ikimizmişiz. Benim de yapabileceğim şeyler varmış. Palu ailesindeki damat Tuncer, Meryem Tahnal beni ilaç etkisiyle uyutup benimle birlikte oldu diyordu. Bu da onu bekliyor herhalde. Müge Anlı da çıldırıyordu "oğlum o iş teknik olarak mümkün değil sen baygınken kadın seninle nasıl birlikte olsun" diye. Ben de öyle deliriyorum

Merhaba kızlar. 31 yaş- amh 1.35 kilom- 54-Aydındayım. Tavmergende opu yapıldı. 8 toplandı. 6 sı işlem görmüş. 2 si döllenmiş sadece. Sorum şu fostimon iğne kullanan var mı ? Ben merionel 75+fostimon 75 le başladım. 9.gün doktor yumurtalar biraz dirençli dedi merionel 112,5 vuruldum 2 gün.. . Sonra merionel 150 (3 -4gün + fostimon 75. Grupta benım kilomda olanlar kaç mg iğne oldunuz ? Fostimon dandik bir iğne mi herkes gonal f mi kullandı? Dozu az mı acaba iğnelerimin merak içindeyim.
Bana da bugün fostimon yazıldı bacaktan yapılacak dendi sizde sonuçlar nasıl ?

Evet canım o da ilginç ama rahim kalınlaşıp dökülmeyedebiliyor demek ki. Bence de yarın bi kan ver ona göre ilaçla devam edersin. Yolların ustası olmuşsun bile şoför Nebahat 😎süpersin canım daha da iyi olur inşallah. iyi bence kafa dağıtman iyi olmuş ben de değişik hobilere kitaplara falan sardım.

Kızlar Nm88326 Nm88326 keçiboynuzu özü ve pekmezi farklı. Çok benziyor ama aynı işi görmüyorlar. Özü soğuk pres oluyor ve çook sağlıklı. Özellikle solunum sıkıntısı yaşayanlar, astımı alerjisi olanlar (@terelellidenhalliceyim bak buralar senin için!) Ne bileyim sigara içip öksürüğü olanlar veya işte kışın boğaz kuruluğu vs yaşayanlar inanılmaz rahatlatıyor çok iyi geliyor. Bütün ciğerleri temizliyor bu gibi durumlarda çok öneriliyor. Ne ilaçlar tedaviler kullanıp fayda göremeyen akraba ve arkadaşlarım astımları çok ciddiydi bununla inanılmaz rahatladılar. Sabah akşam birer kaşık yutacaksınız. Çokk sağlıklı gerçekten ama soğuk pres olmasına ve üniversite onaylı falan olmasına dikkat edin. Hacettepeninkileri beğeniyorum ben. Tabi spermlere cinsel güce falan da çok faydalı ama ben bu kısmını biliyorum sadece 🤷 bağışıklık için falan da şok iyi şekeriniz falan yoksa herkes kullanabilir bence
Harikasın valla canım ya, Google gibisin :) Yürüyen ajanda :KK9: Ben de araştırıyordum az önce senin mesajını gördüm :) Teşekürler canım bnm.

Ahh canım inşallah güzel haberler gelecektir onun işaretidir 🍀🍀 test yapacak mısın?
Doktora gitmeden ilaç alma

İnşallah hepimiz sağlıkla ve hayırlısıyla...

ipek_annesi ipek_annesi Gel bak burada 40'ına giren biri daha var 🤣

Benim mide aşırı hassas ya demir eksikliği için pekmez yiyorum. O bile acıtıyor bazen.

R Random3
Bizim kaleci baya profesyonel ama benim de inadım inat kıçım 2 kanat 😂😂 gol olacak bu sefer inşallah 💪😂
Kadere inanırım olacak olacak vol.2 gol geliyoooğr beklemedeyiz

Aa bu ben. Ben tedavi görmediğime şükrediyorum bazen. Alacağım onca ilacı, sonra yan etkileriyle oturacağım yatakta :/ Prolaktinimi düşürdüler ilaçla. Adamın tribi ağır bastı. Haybeye gitti, prolaktin de geri yükseldiğiyle kaldı meh

İnşallah ameliyata kalmadan kendiliğinden küçülüp yok olur gider. Bebişini sağ salim kucağına alırsın

Güzel haberlerle gelirsin inşallah 🙏
Bu pekmeze göre daha az yakıyor bence. Belki denersin kesinlikle çok faydası var. Annemin de midesi çok kötü ama bu çok iyi geldi

Harikasın valla canım ya, Google gibisin :) Yürüyen ajanda :KK9: Ben de araştırıyordum az önce senin mesajını gördüm :) Teşekürler canım bnm.
Hahaha valla meslek hastalığına tutuldum araştırmadan duramıyorum 🤣 özünde çekirdekleri de şaapıyorlarmış, pekmezinde çekirdekler yokmuş, görmüşsündür bu bilgiyi de 🤣
Senin ne suçun varmış?
Ben de onu merak ettim yahu. Nasıl yani neyde tam olarak suç varmış yildizsavascisi yildizsavascisi ?

Bugün bu beylere bir şey oldu herhalde biz de azıcık atıştık bu konuyla ilgili. Çok acayip gerçekten🤷

O günden beri tavir yapıyormuşum kac gundur ona karşı ruhsuz konuşuyormuşum bu yüzden o da sürekli vuran birine tutup da gül atamaz kendi de kendi hakkını savunur ona göre kendini geri çekermiş ondan bana karşı kendide tavrını koymuş.. Ben sana bi sey mi dedim kendi içimde üzgünüm boşa ilac aldım diye modum düşük ondan biraz zamana ihtiyacım var dedim iyi o zaman ben bana tavır yaptığını düşünüyorum ve bu günlerdir devam ettiği için ben de alttan alamam sen bana tavır yaparken sana gelip sarılamam benim de hakkım var dedi peki dedik döndük önümüze konuşmuyoruz

O günden beri tavir yapıyormuşum kac gundur ona karşı ruhsuz konuşuyormuşum bu yüzden o da sürekli vuran birine tutup da gül atamaz kendi de kendi hakkını savunur ona göre kendini geri çekermiş ondan bana karşı kendide tavrını koymuş.. Ben sana bi sey mi dedim kendi içimde üzgünüm boşa ilac aldım diye modum düşük ondan biraz zamana ihtiyacım var dedim iyi o zaman ben bana tavır yaptığını düşünüyorum ve bu günlerdir devam ettiği için ben de alttan alamam sen bana tavır yaparken sana gelip sarılamam benim de hakkım var dedi peki dedik döndük önümüze konuşmuyoruz
Bu resmen benimkinin klonu ya. Okurken bir tur daha çıldırdım. Ciğerlerime kadar hissediyorum yaşadıklarını canım. Salla cidden salla. Napıyorsa yapsın

Benimki her konuda aynı manasız inadı tutturuyor bu arada. Geçen balıkçıya "Başını, kanadını alıp içini temizleyin" dedi. "Kanadı değil kuyruğunu alacak, söyler misin yanlış olmasın" dedim. Yarım saat orda inatlaştı benimle "Balığın kuyruğu mu var? Anladı işte ne demek istediğimi" diye. İlkokul çocuğu demez bunu yani. Eve geldik. Yıkadım, tepsiye dizdim, tuttum bunu elinden, mutfağa götürdüm "Bak bakalım balığın kuyruğu var mıymış?" dedim. "Aa harbiden ha" diye şaşıracak falan diye bekliyorum, dedi ki "Benim ağzım öyle alışmış anlar sandım napayım" Adam her koşulda haklı çıkmanın peşinde yani. Ben tartışmayı uzatsam "Biz balık almaya gitmedik ki"ye kadar vardırırdı

Kızlar bu arada punch yaptığını söyleyen kimdi burada? @mell_in_shell diye hatırlıyorum ama çok sonra görmüştüm muhabbeti tam da emin olamadım. Çok güzel işler yapmıştı beni de özendirmişti kendisine teşekkür ederim 🙈 dün internetten aldığım punch setim geldi ayy harika bir şey ilk kez denedim ama çok eğlenceli. Tabi daha çok amatörüm hatalarımı falan anladım bazılarını işte o ayarda yaparsam şöyle olur falan gibi öğreniyorum. Ama çok eğlendim gece bir sürü işim varken bunu yaptım 🙈 boyun tutulmamla bir ilgisi olabilir 🙄
Punch ile yolluk halı falan yapıyorlarmış... kendileri şekiller çizip yada baskılı kağıtla gelen punchlar varmış... formda ben başlamak istediğimi söylemiştim.. ama daha alamadım.. sende yaptıklarını paylaş bakalım neler yapıyorsun...hayırlı olsun şimdiden...

Kızlar yaaa tamam çok ısrar ettiniz (kimse ısrar etmedi🙄) madem öyle yani çok merak ettiniz (etmediler) dün gece boynumun tutulmasına vesile olan deneme punchımı paylaşayım hadi 🙄

Utanıyorum çok amatör işi 🙈 ama madem istediniz ben bu işi nasıl yapmamanız gerektiğini göstereyim şimdi size 🤣

Şaka bi yana en beğenmediğim şekille başladım ki acemiliğimi atayım diye. Ama yine de fena olmadı keyifli oldu. Biraz daha abidik gubidik şeyler çizip uzmanlaşınca güzel şeylere geçeceğim inşallah. Normalde arka yüzeyi yani pofuduk olan taraf kullanılıyormuş ama benim oralar baya hatalı gözüküyor çünkü söküldü ayarlayamadım boyunu falan deneme süresince anladım ama sonra mantığını. Düz tarafı da fena değil ama o kadar böyle şeylere hevessizim ki iplerini falan bile kesmeden foto çekmiştim gece 🤣 3 gün sonra sıkılmam inşallah 🙄
onları en son kesiyormusun sonra... okadar uğraştırıyormuu yani..

Kızlar ben çatlatma iğnesi sonrası adet olmadım ovülasyon testim bu pik olmuş demii ??

Eklentiler

• B70DB56C-26C1-464A-9DFD-6A13DB1CC61A.jpeg
    B70DB56C-26C1-464A-9DFD-6A13DB1CC61A.jpeg
    50,3 KB · Görüntüleme: 37
X