Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ya işte şeritten kayıyorum hoca dıyokı cok guzel gıdıyosun yarım saat hata yok yarım saat hat var. Neden dogru yaptgın seyi yanlıs yapıyosun sen iyiye gıdıyosun Gayet güzel birden yanlışa sapıyosun dıyo😂😂 hayatm yamuk benim düz gidemiyorum😂😂😂 hata yaptım üc kere aynı yerde insan bı hatayı bıkere yapar ben üc 😂😂
Moralim sinirli😂😂
Hahaha olur olur normal ilk zamanlar direksiyonu da biraz kasarak tuttuğun için ve vitesi değiştirmek henüz otomatik olmadığı için bu aşamalarda kayma oluyor 🙈 dümdüz ileriye bak hep o baya yardımcı olur. Bir de başlarda zor ama direksiyonu sıkı sıkı tutma yani parmağının ucuyla bile tutsan o düz gider aslında kastıkça yönü değiştiriyoruz farkında olmadan 🙈 ben sınavda arabayı stop ettirdim sanıp yeniden çalıştırmaya çalışmıştım ışıkta 🤣 önümdeki bütün sınav araçları kalkamamıştı ışıkta onların yüzünden ben de stop ettim sandım 🤣🤣
ilk zamanlar yapılan en büyük hata o zaten şeritten çıkmak takma zamanla düzeliyor :KK70:
Aynen her türlü düzelir otomatikleşiyor bir süre sonra beynimiz harika bir şey valla 🙈
Aynen ya alısıcam yanı sonucta gıdıyorum. Hocayı kursa ben bıraktım ve oyle dik öyle dik yokuslaRdan indim ki hocam ben yokustan korkuyorum yanda otururken bile dedim beni hıc takmadı gaz fren derken baktım üc dik yokus gecmısım😂
Bakalım şeritte düz gidersem baska hatam kalmıcak olayda zaten yolunda gıtmek 😂
Hersey bebegım ıcın onun için öğrencem
Hocaya dıyorumkı hocam ne salaklar sürüyor yaa ben bu işi yapıcam kızın bana bagırın😂😂
Hahaha çok tatlı ya yokuştan ben de çok korkardım. En büyük korkumdu. Önce ehliyetimi aldım sonra gidip gaza geldim iki gün içinde işten izin alıp arabamı aldım geldim. Ama araba kapıda duruyor kullanamıyorum korkudan 🤣 taksi şoförü bir arkadaşım vardı, gece onla çıktık en dik yokuşlara götürdü beni. Hadi kaldır stop et dur park et hadi tekrar bas frene aniden hayvan çıktı diye düşün şöyle yap böyle yap diye gece o dimdik yokuşta çalıştık 🤣 ama öyle bir yokuş düşünün ki gökyüzü gözüküyor yani yolu asla göremiyorsun lunaparkta hız treni en tepeye çıkar ya öyle gibi 🤣 o günden sonra bir daha yokuş korkum olmadı bütün arkadaşlarım sonra benden ders aldılar 🙈

Bu arada benim hoca şöyle öğretmişti, debriyaj eski sevgilin, sonuna kadar kökleyip basacaksın 🤣 gaz pedalının altında da yumurta var, çok yumuşak dikkatlice basacaksın diye 🙄

Selam fıstıkolar🎈

Rahim filmi için geç mi kaldım kızlar bu ay sizce? Az bi lekelenme olup ertesi gün kırmızıya döndüğü için adetimin kaçıncı günü bilemiyorum ama lekelenmeyi sayarsam bugun 10.gün.

Sürekli tek taraftan yumurtlama sebebini sordum da 🙄2 doktora. Rahim filmini önerdiler.
Selam canım geç olabilir çünkü artık nerdeyse normal yumurtlama zamanı gelmiş. Genelde regl bitimi çok geçmeden çekiyorlar. Ne olur ne olmaz riske atmak istemiyorlar. Sen ama film için aynı doktora gitme aman diyim 🙈 ehil bir elde çektir bakalım

Geçen ay hangi testi kullanmistin canım 😇
Bu arada inşallah gonlunce olsun
geçen certain diye bi marka kullandım çok memnun kaldım testin üzerinde hiç pembeleşme olmasan 3-5 sn içinde hemen çizgiler belirginleşti. Pik olduğu zaman hatta T çizgisi şak diye kızardı Testi Ters Tutuyorum Zannettim C çizgisi bile daha geç kırmızı oldu düşün yani laboquik beni çok zorladı açıkçası 10 dk mecbur bekliyorsun çünkü uzun bi süre pembelik gitmiyor. :)

Amin İnşallah hepimizin gönlüne göre olsun ...

Selam canım geç olabilir çünkü artık nerdeyse normal yumurtlama zamanı gelmiş. Genelde regl bitimi çok geçmeden çekiyorlar. Ne olur ne olmaz riske atmak istemiyorlar. Sen ama film için aynı doktora gitme aman diyim 🙈 ehil bir elde çektir bakalım
Yok anam yokkk Allah düşürmesin eline hiç ona gider miyim🤣 doğum yaptığım doktora gideceğim Yalova'da çünkü o bana Kasım ayında demişti gel çekelim ben gitmemiştim 😣 keşke aklıma adetliyken gelseydi bu ay çekilirdim. Her şeyde hayır vardır diyerek bu ayı da böyle geçircem artık🍀

Yok anam yokkk Allah düşürmesin eline hiç ona gider miyim🤣 doğum yaptığım doktora gideceğim Yalova'da çünkü o bana Kasım ayında demişti gel çekelim ben gitmemiştim 😣 keşke aklıma adetliyken gelseydi bu ay çekilirdim. Her şeyde hayır vardır diyerek bu ayı da böyle geçircem artık🍀
Olsun canım aynen belki gerek bile kalmadan bebiş gelir hem inşallah 💫

canım bizde de ileri hızlı yani doktorun tabiriyle en önden koşanlar yok. ama ileri hareket 47 bizim toplam sperm sayısı iyi diye diğerlerine takılmıyorum dedi ama benm doktorum tüp bebek doktoru. ürologlar daha farklı yorumluyor. siz kadın doğım yada ürologtan yorum aldınz mı ?
Canim ürolog yorumladı bir sorun yok demiş ama bilmiyordum ben farklı bişey olduğunu da burda görünce merak ettim.0 da olsa ileri hızlı çok sorun değil yani.orasini bilmiyordum.

Zeymuss0103 Zeymuss0103 canım nerelerdesin sesin çıkmıyor ne zamandır ?
Canım hergün girmiyorum girsemde 1 sayfa okuyup çıkıyorum. Bu ay kadınlar kulübü detoksu yaptım 😊 Biraz kafamdan çıksın istedim çocuk düşüncesi.(Tabi ki tam olarak çıkmadı) Güzel bir haber okudum beğendim GeminiWoman GeminiWoman tebrik ediyorum. Allah kucağına almayı da nasip etsin sağ salim. 🙏Hatta yazacaktım oğlana yakalandın ya adrenalin hamile kalmayı kolaylaştırıyor demekki diye 😅

Canim ürolog yorumladı bir sorun yok demiş ama bilmiyordum ben farklı bişey olduğunu da burda görünce merak ettim.0 da olsa ileri hızlı çok sorun değil yani.orasini bilmiyordum.
yok canım ya inan değerleri daha kötğ olup doğal
yolla kalanlar var önemli
olan nasip olsun bunlar gayet iyi değerler sigara alkol kullanıyor mu

canım ya inan değerleri daha kötğ olup doğal
yolla kalanlar var önemli
olan nasip olsun bunlar gayet iyi değerler sigara alkol kullanıyor mu
Sigara yok canım alkolde çok çok nadiren yılda bı kaç kez o şekilde.

Canım hergün girmiyorum girsemde 1 sayfa okuyup çıkıyorum. Bu ay kadınlar kulübü detoksu yaptım 😊 Biraz kafamdan çıksın istedim çocuk düşüncesi.(Tabi ki tam olarak çıkmadı) Güzel bir haber okudum beğendim GeminiWoman GeminiWoman tebrik ediyorum. Allah kucağına almayı da nasip etsin sağ salim. 🙏Hatta yazacaktım oğlana yakalandın ya adrenalin hamile kalmayı kolaylaştırıyor demekki diye 😅
anladım tatlım iyi yapmışsın seni göremeyince ne zamandır merak ettim :)

Valla bilmiyorum kizlar daha da gitmicem yanına iyice tadım kaçtı.. zaten dun olması gereken ilişki olmadi bi sure istemiyorum ben de .. öbür ay bile istiyor muyum bilmiyorum çünkü ben yaklaşıyorum gerekli günlerde bu artık yordu beni

Ahahahahhaha beni güldürdün arkadaşım😂😍♥️ Rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah kuzum benimmm♥️

Hahaha olur olur normal ilk zamanlar direksiyonu da biraz kasarak tuttuğun için ve vitesi değiştirmek henüz otomatik olmadığı için bu aşamalarda kayma oluyor 🙈 dümdüz ileriye bak hep o baya yardımcı olur. Bir de başlarda zor ama direksiyonu sıkı sıkı tutma yani parmağının ucuyla bile tutsan o düz gider aslında kastıkça yönü değiştiriyoruz farkında olmadan 🙈 ben sınavda arabayı stop ettirdim sanıp yeniden çalıştırmaya çalışmıştım ışıkta 🤣 önümdeki bütün sınav araçları kalkamamıştı ışıkta onların yüzünden ben de stop ettim sandım 🤣🤣

Aynen her türlü düzelir otomatikleşiyor bir süre sonra beynimiz harika bir şey valla 🙈

Hahaha çok tatlı ya yokuştan ben de çok korkardım. En büyük korkumdu. Önce ehliyetimi aldım sonra gidip gaza geldim iki gün içinde işten izin alıp arabamı aldım geldim. Ama araba kapıda duruyor kullanamıyorum korkudan 🤣 taksi şoförü bir arkadaşım vardı, gece onla çıktık en dik yokuşlara götürdü beni. Hadi kaldır stop et dur park et hadi tekrar bas frene aniden hayvan çıktı diye düşün şöyle yap böyle yap diye gece o dimdik yokuşta çalıştık 🤣 ama öyle bir yokuş düşünün ki gökyüzü gözüküyor yani yolu asla göremiyorsun lunaparkta hız treni en tepeye çıkar ya öyle gibi 🤣 o günden sonra bir daha yokuş korkum olmadı bütün arkadaşlarım sonra benden ders aldılar 🙈

Bu arada benim hoca şöyle öğretmişti, debriyaj eski sevgilin, sonuna kadar kökleyip basacaksın 🤣 gaz pedalının altında da yumurta var, çok yumuşak dikkatlice basacaksın diye 🙄
Ahahh cok iyiymiş canım yaaa aynen benim üc yokustan ıkısıde oyleydı ıste bitek adaları goruyodm karsıdaki dhaha denıze ucarmış gibi😂😂 bide bızım oraların en manyak mınıbuslerının guzargahı😂😂 ahha aynen banada yumurtayı demıstı. Eski sevgılı olayı sevgili olayı iyiymiş 😂😂 aynen ben oynuyorum direksıyonla biraz Allah'a şükür stobum yok hahaha bari ordan sevıneym

Ahahh cok iyiymiş canım yaaa aynen benim üc yokustan ıkısıde oyleydı ıste bitek adaları goruyodm karsıdaki dhaha denıze ucarmış gibi😂😂 bide bızım oraların en manyak mınıbuslerının guzargahı😂😂 ahha aynen banada yumurtayı demıstı. Eski😍😍olayı sevgili olayı iyiymiş 😂😂 aynen ben oynuyorum direksıyonla biraz Allah'a şükür stobum yok hahaha bari ordan sevıneym
Hahahah çok iyi ya heyecan oluyor şimdi yokuş 🤣 senin manzara da güzelmiş valla 🙈 sevin sevin canım halledersin yaa dur daha dün bir bugün iki🙈

X