Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kizlar daha dun igne oldum bugün göğüslerime özellikle uçlarına dokunamıyorum aciyo igne olan arkadaşlar sizde nasildi ? Birde esim çarşamba malesef sehir dışına çıkacak bu uc gün değerlendirince sonra ilişkiye devam edemesem de tutma ihtimali var mi bebis in
Ah kuzum Rabbim istesin yeterki 1 gün bile yeter sen içini rahat tut.

kızlar selam nasılsınız? ben cuma sabah test yapacağım 15. gün olmuş olacak. yalnız şimdi çok ama çok üşüyorum, kasıklarımda bir gerginlik var özellikle sol tarafta, belim de ağrıyor.. hiçbirşey yapmak istemiyorum boş boş oturuyorum evde... normal mi bunlar?

kızlar selam nasılsınız? ben cuma sabah test yapacağım 15. gün olmuş olacak. yalnız şimdi çok ama çok üşüyorum, kasıklarımda bir gerginlik var özellikle sol tarafta, belim de ağrıyor.. hiçbirşey yapmak istemiyorum boş boş oturuyorum evde... normal mi bunlar?
Insallah güzel haberler alırsın canım klomen catlatma iğnesi mj olmuştu senin 15. Gun derken yoksa kendi kendine mi ovulasyon ile takip ettin?

Valla böyle gergin insanlar beni daha da geriyor iyi kavga etmemişsin benim kursta ilk hocam erkekti yaşlı bi adamdı geriyodu beni o da ben sonra değiştirdim bi kadından aldım ders kadınlar kesinlikle çok daha iyi öğretiyor gerekli gereksiz her ayrıntıyı veriyolar 😂
Kadındı benimki de ve dediğin gibi çok ayrıntıcıydı. Hatta fazla ayrıntıcıydı en ufak hatama bile tahammülü yoktu, ağlamamaya çalışıyordum 😂

Insallah güzel haberler alırsın canım klomen catlatma iğnesi mj olmuştu senin 15. Gun derken yoksa kendi kendine mi ovulasyon ile takip ettin?
Canım ben klomen çatlatma kullandım, 19u vuruldum.. 19unda kontrolüm vardı 21 cm yumurtam vardı. Ovü ile takip etmedim, ama bu benim 2. klomen tedavim bu tedavilerden önce 3 ay kadar ovü ile takip ediyordum. baktım ki doktor ovü testi yumurtlamayı gösterir fakat döllenecek bir büyüklükte mi onu bilemesin dedi, böyle devam ettim.

Canım ben klomen çatlatma kullandım, 19u vuruldum.. 19unda kontrolüm vardı 21 cm yumurtam vardı. Ovü ile takip etmedim, ama bu benim 2. klomen tedavim bu tedavilerden önce 3 ay kadar ovü ile takip ediyordum. baktım ki doktor ovü testi yumurtlamayı gösterir fakat döllenecek bir büyüklükte mi onu bilemesin dedi, böyle devam ettim.
15 gun geçtiyse çıkar canim ya da direk kan verebilirsin

IMG_20210301_161924.jpg

Bozuk yoktu zaten 🤪

Canım baya belirgin bence var gebelik kan testi ile kesinleşir ve sakın aşı olma 🥰
Olmayayim evet canım hsg çektir bekletme bence şu an emin degilim bu ay hayatımdaki tek farklılık hsg ydi. klomenden kaynaklı 8 cm lik kiste rağmen olmussa hsg etkili bakalım hayırlısı ins

Var mı vallahi ben şok hiç beklemiyodum ayy darısı size olsun insaallah hep dua edeceğim hepinize var değil mi bn de ilk defa böyle test yaptim esim de diyor bu cizgi ilk halde yoksa burda çizgi var ama bilemedim
var canım amin bize de dua et 🌸 kan ver bence tamamına ersin inşallah 😇

Olmayayim evet canım hsg çektir bekletme bence şu an emin degilim bu ay hayatımdaki tek farklılık hsg ydi. klomenden kaynaklı 8 cm lik kiste rağmen olmussa hsg etkili bakalım hayırlısı ins
Maşallah canım cidden kist büyükmüş ama doktorlar gebeliğe engel olmadığını söylüyor hep şanslıymışsın 🤭 senin hsg de sorun çıkmış mıydı? Valla bu ay 20 sinde çekilicem ben de gebelik olmazsa işte bakalım ortaya çıkcak her şey 🤐

X