Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492

hahahahahhahaha ay buna çok güldüm ya

işin şakasındayım ben yahu ciddiye almayın arkadaşlaaar çok teşekkür ederim

aman minseo dur dur ciddiye alıp herkes antibiyotiğe başlar falan mahkemelerle uğraşmayayım

Bilmiyorum valla kuzum detay hatırlamıyorum ama burda okumuştum antibiyotik kullandıktan sonra hamile kaldık falan filan shjshsjsj ben keyfime kullanmıyorum yahu diş çektircem o yüzden kullanıyorum
Hahhaha biliyorum ya hatırlıyorum o muhabbeti. B bitkiselhayat galiba antibiyotik sonrası hamile kalmıştı. İşte ya tamamen tesadüf ya da U Uzaygemisi35 'in dediği gibi farkında olunmayan bir enfeksiyon var ve kullanılan antibiyotik onu da temizliyor bir şekilde vesile oluyor. Senin başka sebeplerden olacak zaten. Düşünce gücüyle hamile kalacaksın unutma cukulatam

Hayırlısı olsun nereye başlayacaksın canım
Umarım gerek kalmaz

Canim pco var mi sende ?
hayır yok canım, rahmim testlerim temiz..
Progestan fitil adeti geciktirir mi ki? ben halen devam ediyorum.... doktor birşey demedi...

B bitkiselhayat antibiyotik içerken hamileymiş kuzu

ah aynennn martta buraya kızlaaar hamileyim yazağım inşallah

Yerleşme kanaması yaşayan arkadaşlar ne yoğunlukta yaşadılar acaba.adetime 3 gün var sabah kahverengi akıntım geldi gün boyu ara ara devam etti adet mi olacam anlamadım sabah yaşamıştım hala sökülmedide adet olacaksam

İlk gittiğimde vermişti canım duphaston verdi yumurtlamadan üç gün sonra içmeye başla gebelik oluşursa tutunmayı destekler demişti,bu sefer ne yapacaktı bilmiyorum, tüpe gideceğimi bilmiyor ben başkasına gitmeye başladım son birkaç aydır
Hayırlısı olsun nereye başlayacaksın canım
Umarım gerek kalmaz
kent’te yapılacak kuzu ah keşkeeee gerek kalmasaydı Ama iki sağlıksız gebelik sonrası artık en sağlıklı en hayırlı nasıl olacaksa öyle olsun diye dua ediyorum hep, bu yol tüp ise tüp ile olsun ben eziyetlerini çekmeye razıyım

Sen de nasıl oluyor ilacı bırakınca? Kaç gün sonra adet görüyorsun
benim ilaç henüz bitmedi canım, 9 günlük daha var. Ama henüz adet de görmedim. ondan zaten sana sordum. gerçi sana adet düzensizliği için vermiş, benim adetlerim düzenli. Bana döllenme olursa rahmim kalınlaşsın bebek tutunsun diye verdi.. bakalım bebek varsa tabi...

Arkadaşlar iyi akşamlar ben bu ay femara kullandım biliyorsunuz, 5 gün doktor kontrolünde yumurta gelişimini takip ettik en son ilaca başlamamın 9.uncu günü gittiğimde nihayet sol tarafta 3 yumurta var ama daha büyümemiş seninkiler geç büyüyor ilişkiye devam et artık gelmene gerek yok dedi,adet olursan tekrar konuşuruz demişti.Ben ovulasyonla takip ediyorum aynı zaman da ama 3 gündür pik çıkıyor ovu testi, normalde 2 gün pik olur 3.üncü günü çatlardı neden böyle oldu ilacın etkisi mi acaba

Canım sonuç raporu verdiler mi sana? Perde, tıkanıklık, şekil bozukluğu vs o raporda yazması lazım

Tüpleri gördüm ama rahim net değil pek de anlamam ama sanırım çekimle alakalı perde sonradan oluşmaz doğuştan olan bi şey

Canım o kadar anlamam ama ilaç tüplere geçmiş perdeli gözükmüyor.Doktor sorun yok dediyse zaten yüzde 99 yoktur yüzde 1 i de sen ben anlayamayız.

Desteginiz için çok sagolun kizlar o gün yazamadım sizlere çok gergindim başıma ağrılar girdi eski hsg de rahim net belli iken yeni bir yil sonra yeni çekilen hsg de rahim den eser yok anlamadım bi an şok oldum perde falan oluştu sandım ama sonradan perde olmazmış dr a tekrar yazdım çekim ile alakalı rahim de bir sorun yok dedi neden böyle rahmin çeyreği görünmüş dedim çekimden kaynaklı demiş inanmaktan başka çarem yok zaten inşallah ni sorun yoktur çünkü arada bariz bi fark var rahim de

Eklentiler

• 20210207_233839.jpg
    104,3 KB · Görüntüleme: 58

Bat : 22.02.2021
Bir yıl

Canım bence bir fark yok gerçekten de çekimle alakalı gibi geldi bana

Bat : 22.02.2021
Bir yıl
Yanlış yazdım düzeltiyodum bat : 22.02.2021
İstedğim süre 4 aydır istiyorum ilki plansızdı kaybettik o günden beri istiyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…