Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben her ay yumurtlamada özellikle olacak diye geçiriyorum içimden ama kendimi kaptırmamaya çalışıyorum bekleme moduna geçince "olursa olur yaa" psikolojisine dönüyorum 😄 ne diyim inşallah o ay bu aydır 😇
Olacak olacak bu ay o is olacak bebis geliyooooor 😄😆😆o bebis o gobuse gelecek insallah hayirlisiyla😊😊bol bol olumlayalim mesajlari

Günaydın kızlar 💫💫 ben de geriden takip ediyorum hadi bakalım kan verenlerin sonuçları güzel çıksın. Yeni test yapacaklar bol bol çift çizgi görsün 🙈 minseo minseo ciğim bu ay senden çok ümitliyim ben de bence sen de bu ay bir tık farklı gibisin hadi inşallah hepsi gebeliğe çıksın 🥰🥰
Ah inşallah iyi düşünmeye çalışıyorum canım🙏 klomene başladın mı?

Ah inşallah iyi düşünmeye çalışıyorum canım🙏 klomene başladın mı?
İnşallah bu günlerde dediğin gibi pozitif düşünmeye çalışalım bakalım o enerji bize de yansısın 🤗 başladım canım hatta bugün son ilacı içeceğim bakalım😬 pazartesi de kontrole gideceğim. Önce cuma cumartesi gibi gel demişti sonra yok pazartesi gel garanti olsun dedi bakalım ne durumda olacak🤷 şansıma tam ilişki önereceğini tahmin ettiğim günler ilişki olmayabilir ama kısmet artık napalm 🙄

İnşallah bu günlerde dediğin gibi pozitif düşünmeye çalışalım bakalım o enerji bize de yansısın 🤗 başladım canım hatta bugün son ilacı içeceğim bakalım😬 pazartesi de kontrole gideceğim. Önce cuma cumartesi gibi gel demişti sonra yok pazartesi gel garanti olsun dedi bakalım ne durumda olacak🤷 şansıma tam ilişki önereceğini tahmin ettiğim günler ilişki olmayabilir ama kısmet artık napalm 🙄
Benimde dün bitti canım yarın kontrole gel demişti. Bakalım ne olacak durumlar 😳

X