Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ay inşallaaaaaah 🤗🙏

Anladım canım inşallah işe yarar 🙏

Asistandır muhtemelen canım 😕 sanmıyorum öyle bişeyin olacağını canım sen acıyor diyince bişey demediler mi?

Sen boşver onu biz tıbbiyeli olduk artık 😆😆😆 benim ki de 100 lüktü
🤗🤗Başka içmeyim mi canım adet günüme kadar 1 tane yeter mi diyosun

Hmm iğne daha da büyütüyor dimi benim de olur şimdi 25 mm
Evet tatlım büyütüyor iğne ama en azından çatladığından ve zamanından emin oluyorsun, iyi tarafından bak sen ☺️

Canım ben yeni bi şey öğrendim Bu femara klomen rahimi çok inceltiyomuş, hani bu ilaçlarla düşük riski fazla diyorlar ya o yüzdenmiş. Doktor bana hatırlarsan estrofem ve progestan vermişti o zaman neden diye sorduğumda döllenme olursa bebeğin tutunması için düşük riski olmasın diye demişti o zaman çok anlamamıştım ama şimdi okuyunca bi yerde aydınlanma geldi. Acaba senin de mi düşüğe o sebep oldu? Çünkü kimyasala benzemiyordu yumurta kalitesizliği desek. Rahim çok inceldi de tutunamadı mı acaba 😑
Evet kuzum çok mantıklı gerçekten. Bi bildikleri var ki veriyorlar demek ki, benim doktor çok yüzeyseldi yaa.. Tutunmuş tutunmasına çünkü kese oluşmuş balım, ikinci gittiğim doktor daha iyi aydınlattı beni. Ama etkisi tabii ki olabilir.
Hatta geçen sefer rahim iyi temizlenememiş ilaçlara rağmen demek ki. Bu sefer o kadar yoğun bir kanamam var ki hayatımda böyle bişey görmedim. Düşük yaptığımda bile bu kadar koca koca pıhtılar düşürmedim. Daha yeni temizleniyor rahim. Bu ay hamile kalmam imkansızmış zaten. Valla biz ordan burdan okuduklarımızla temkinli olacağız işte. Doktorlara da içimiz rahat emanet edemiyoruz kendimizi

Evet kuzum çok mantıklı gerçekten. Bi bildikleri var ki veriyorlar demek ki, benim doktor çok yüzeyseldi yaa.. Tutunmuş tutunmasına çünkü kese oluşmuş balım, ikinci gittiğim doktor daha iyi aydınlattı beni. Ama etkisi tabii ki olabilir.
Hatta geçen sefer rahim iyi temizlenememiş ilaçlara rağmen demek ki. Bu sefer o kadar yoğun bir kanamam var ki hayatımda böyle bişey görmedim. Düşük yaptığımda bile bu kadar koca koca pıhtılar düşürmedim. Daha yeni temizleniyor rahim. Bu ay hamile kalmam imkansızmış zaten. Valla biz ordan burdan okuduklarımızla temkinli olacağız işte. Doktorlara da içimiz rahat emanet edemiyoruz kendimizi
Muhtemelen canım 😕 bi daha kullanacak olursan daha temkinli olursun. Benim de kimyasaldan sonra 3 ay öyle geçti berbat bi şekilde 🥺 bence benim de o zaman hamile kalamamam normaldi rahim anca temizleniyor demek ki

Muhtemelen canım 😕 bi daha kullanacak olursan daha temkinli olursun. Benim de kimyasaldan sonra 3 ay öyle geçti berbat bi şekilde 🥺 bence benim de o zaman hamile kalamamam normaldi rahim anca temizleniyor demek ki
Allah verecekse sağlıkla, hayırla versin kuzum. Bu kadar sabrettik sonu çok güzel olacak ❤️

Ben ilk kez böyle bir sonuç gördüm hep 0,2 çıkar ya 433 ilginç geldi canim yaaa hadi inşallah inşallah artık bi sonraki regl de yumurta takibi olacak o da taa mart başına denk geliyor tabi zamanında gelirse malum pko belası
Aynen pko belası 🙄🙄 kilo var mi sende oda cok etken maalesef benimde vermem gerekiyor 😩😩

Kızlar moralim çok bozuk..

Klomen dün bitmişti bugun doktora gittim. Sadece sağ da bir tane yumurta vardı çok büyümüş dedi çok çabuk büyümüş dedi bugun 10.gün😔😔😔

Yumurta 22x23 müş. E dedim sağlıksız mı? kimisi 22 yi de bekliyor dedi. Ama benim modum düştü o an zaten..

Hemen iğne yazdı karından vuruldum.

Başka büyümez mi dedim, yok dedi biraz büyümüş de olsa görürdük diğerlerini dedi hiç büyüyen yokmuş yani başka
💔
Klomeni günde kac tane içmiştiniz

Belkide günde 1 tane içmeniz gerekiyordu ben öyle içmiştim doktor öyle demisti bana
İşte yine yine sövüyorum doktoruma valla ne desem hakkediyor. Dedim ki, yumurtalarım kendiliğinden de büyüyor çok büyümez mi 2 tane aldığım zaman diye ama çok bilmiş oluyorsun... Bugun de hızına yetişememişiz kocaman olmuş diyor 👊👊👊 bir de normalde ilac bittikten 2 gün sonra gidiyor herkes kontrole ben bide bekleseydim kist mi olurdu artık ne olurdu 🤦‍♀️

X