ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

hadi yaz bakalım inşallah üstesinden gelirim çok istiyordum günlük istiğfar böylelikle okumuş olurum ALLAHIM kabul etsin miniklerimiz nasip olsun AMİNNNN insallahhhh
EVET CNM OKUNMALIYMIS ZATEN .
BUNU BI HOCA TAVSIYESIYLE OKUMAYA BASLADIM.
DEDIKI "ALLAHU TEALA KULLARINA BAZI CEZALAR VERIR.
SIZIN SINAVINIZDA EVLAT SAHIBI OLAMAMAKSA ONCE TOVBE ISTIGFAR OKUYUN.
VE GUNLUK 101 IHLAS 101 SALAVAT CEKILMELI"+YASIN OKUMAK.
senide yazdim cnm pazar baslariz ins. takip edersin.hayirlisiyla gelsin bebislerimiz.

HAYDI BAYANLAR BASLAYALIM...
1.istigfar=estagfurullah el azim ve etubu ileyk.(her gun kendin icin)
2.Ihlas suresi=kulhuvvallahu ehad.allahussamed...(her gun kendin icin)

3.Salavat=Allahumme salli ala seyyidina muhammed.(her gun birine sirayla)

BENIMLE BIRLIKTE DUA ETMEK ISTEYENLER BILDIRSIN.
HER GUN SIRAYLA BIR KISIYE TESBIH CEKIP HEDIYE EDELIM.HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN RABBIM INSAALLAH...

LISTEMIZ;;;;;;
1)Gurbet kusu(ayse)====
2)Tubatesbih=========
3)Buketbuket=========
4)Ladycry============
5)Ayseygt1453=========
6)Yasemin============

Bende katılmak istiyorum ama diğer topiklerde var yetisirim inşallah bide 2 güne kadar regl olucam nasıl okuycam

Bende katılmak istiyorum ama diğer topiklerde var yetisirim inşallah bide 2 güne kadar regl olucam nasıl okuycam
İhlas suresini günlük kendimize okuyacaz
Topluca okuyacağımız sadece selavat
Adetliysen kendine ihlas okumazsın.

GURBET KUSU ayşecim listede belirt ihlas kendimize falan diye yanlış anlaşılmasın

İlk defa böyle bir gruba katılacağım. O yüzden birkaç sorum olacak. Duaları isme göre mi okuyacağız, bir de her okuyan okudum diye belirtecek mi?

İlk defa böyle bir gruba katılacağım. O yüzden birkaç sorum olacak. Duaları isme göre mi okuyacağız, bir de her okuyan okudum diye belirtecek mi?
Hoşgeldin cnm .bilmediklerini sorabilirsiniz tabiki.evet listedeki sıraya gore hergun birimize salâvat okunucak.artı ihlas ve istigfarlarida hergun kendi dileginiz için okuyacaksınız.

HAYDI BAYANLAR BASLAYALIM...
1.istigfar=estagfurullah el azim ve etubu ileyk.(her gun kendin icin)
2.Ihlas suresi=kulhuvvallahu ehad.allahussamed...(her gun kendin icin)

3.Salavat=Allahumme salli ala seyyidina muhammed.(her gun birine sirayla)

BENIMLE BIRLIKTE DUA ETMEK ISTEYENLER BILDIRSIN.
HER GUN SIRAYLA BIR KISIYE TESBIH CEKIP HEDIYE EDELIM.HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN RABBIM INSAALLAH...

LISTEMIZ;;;;;;
1)Gurbet kusu(ayse)====
2)Tubatesbih=========
3)Buketbuket=========
4)Ladycry============
5)Ayseygt1453=========
6)Yasemin============
7)Nisamelek==========
8)Toclase=============
9)Damla===============

ayseygt1453 ablacım bu dua dada buluşuyoruz

Rabbim inşallah bu duayı vesile kılar inşallah kızlarına kardeş gelir inşallah
Hayirlisiyla sağlığıyla inşallah gelir minigim meleğim mucizem... ALLAHIM hayırlı kılsın ....ALLAHIM nasip etsin inşallah......
Allahım tüm isteyenlere nasip etsin kimsenin kucağını boş birakmasin AMİNNNN insallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…