ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

HAYDI BAYANLAR BASLAYALIM...
1.istigfar=estagfurullah el azim ve etubu ileyk.(her gun kendin icin)
2.Ihlas suresi=kulhuvvallahu ehad.allahussamed...(her gun kendin icin)

3.Salavat=Allahumme salli ala seyyidina muhammed.(her gun birine sirayla)

BENIMLE BIRLIKTE DUA ETMEK ISTEYENLER BILDIRSIN.
HER GUN SIRAYLA BIR KISIYE TESBIH CEKIP HEDIYE EDELIM.HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN RABBIM INSAALLAH...

LISTEMIZ;;;;;;
1)Gurbet kusu(ayse)====
2)Tubatesbih=========
3)Buketbuket=========
4)Ladycry============
5)Ayseygt1453=========
6)Yasemin============
7)Nisamelek==========
8)Toclase=============
9)Damla==============
10)Zeroselo===========

HAYDI BAYANLAR BASLAYALIM...
1.istigfar=estagfurullah el azim ve etubu ileyk.(her gun kendin icin)
2.Ihlas suresi=kulhuvvallahu ehad.allahussamed...(her gun kendin icin)

3.Salavat=Allahumme salli ala seyyidina muhammed.(her gun birine sirayla)

BENIMLE BIRLIKTE DUA ETMEK ISTEYENLER BILDIRSIN.
HER GUN SIRAYLA BIR KISIYE TESBIH CEKIP HEDIYE EDELIM.HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN RABBIM INSAALLAH...

LISTEMIZ;;;;;;
1)Gurbet kusu(ayse)====
2)Tubatesbih=========
3)Buketbuket=========
4)Ladycry============
5)Ayseygt1453=========
6)Yasemin============
7)Nisamelek(eda)=======
8)Toclase=============
9)Damla==============
10)Zeroselo(zehra)=======
11)Kartanem2(sultan)=====
12)Zeynep0682==========

Ben ilk defa Katılıyorum böyle bir dua Şekline.o Yüzden bi kaç sorum olacak yanlış yapmamak için .ilk olarak niyet edip mi başlıcaz dualara.istigfar kaç kez ihlas kaç kez salavat kaç kez okunacak.salavat arkadaşlar için denilmiş onu ne şekilde yapacağız.açık acık yazar mısınız.bi de sadece nick vermemiz yeterli değil mi duaların gitmesi için

bende katılmak istiyorum GURBET KUSU GURBET KUSU bana sıra geldiğinde ablam ve yengem için dua edilirse sevinirim onlar için dua ediyorum allahım kabul etsinn

Ben ilk defa Katılıyorum böyle bir dua Şekline.o Yüzden bi kaç sorum olacak yanlış yapmamak için .ilk olarak niyet edip mi başlıcaz dualara.istigfar kaç kez ihlas kaç kez salavat kaç kez okunacak.salavat arkadaşlar için denilmiş onu ne şekilde yapacağız.açık acık yazar mısınız.bi de sadece nick vermemiz yeterli değil mi duaların gitmesi için
Günaydın cnm.sayimiza gore 5.000 salavati bolusucez.bugün başlıyoruz ins.ben her gün bir arkadaşımin ismini yazicam listeyi yayınlıycam her sabah.ilk sayfadaki yazıma bakarsanız orda yazan 100 istiğfar ve 100 ihlas kendiniz için okunucak.adetli olan ihlas suresini okumaz.her gün girip yazacağınız şey su şekilde olucak ornegin"kendi duamı ve ayşe arkadaşımın 300 salavatini okudum Rabbim hepimize hayırlı evlat nasip etsin" dersiniz.ve okunanlar +işaretiyle belirlenecek.Akşama kadar okumayip bildirmeyen kisiyi bekleyemiycez.silinicek malesef.

X